Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz rsf #3 üzenetére

    Ráadásul A telenor üzletben felajánlotta az értékesítő kolléga, hogy a flottás előfizetésem átveihetném egy lakosságiba, mert úgy látja sokat netezem. (1Gb csomagom van) Mondom neki, nem netezek sokat. Az előtte levő hónapban véletlen elhasználtam, mert nem vettem észre, hogy 4G-n vagyok WiFi helyett.
    Mondom mondja már el a részletek.... (felsorolta a sokkal rosszabb kondíciókat) Elmondtam neki, hogy akkor már inkább veszek nyugat-európai telefonszámot (Pl. Lebara) és használom roamingban. Kicsit számon is kértem, hogy ezt mos így minek?
    Védekezésül elmondta a srác, hogy lehetőség szerint meg kell próbálkozniuk a flottásokat átvinni lakosságiba....
    Aham..... Magamban: A jó édesany**okat!!! Egy tájékozatlan fogyasztót pedig simán bevinnének egy drágább csomagba.... Ami önmagában nem baj, csak hogy a fogyasztó szempontjából előnytelenebbe vinnék, nem azért mert nekik jobb kondíciókat akarnak ajánlani.
    Még egyszer problémám lesz a Telenor genyóságával, megesküdtem, hogy viszem a számom máshova.

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák