Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacika112

    aktív tag

    válasz ProEvoFan #36 üzenetére

    Ugyan ez megy minden téren.

    Helyi nagy bevásárló központ, vettem darált húst védőgázas előrecsomagolt.
    Lejárati dátum egy héttel rá, hazavittem ledinszteltem a hagymát, kinyitom, végigöklendezem a lakást. Blokk megvan, csomagoláson tisztán olvasható csomagolás dátuma és egy hét múlva jár le.

    Viszem szépen vissza vevőszolgálat, kérem a panaszkönyvet, közlik "nincs mert sosincs panasz" (öhm na mondom ez jó lesz főleg hogy jól látható helyen minden esetben kihelyezve kell lennie törvényileg )
    Akkor kérem az üzlet vezetőt "szabadságon van"
    Oks akkor kérem a helyettesét vagy valamelyikük telefonszámát. "helyettes nincs a számukat pedig nem tudjuk sajnos"
    Rendben van, akkor pont nyitva a fogyasztóvédelem, hazafele útba is esik köszönöm a segít... "várjon egy pillanatra...."

    5 perc után hirtelen előkerült a "szabin" lévő üzletvezető :C
    Pótolni akarták a darált husit másikkal meg hogy kapok ezt-azt ajándékcsomagba......
    Mondtam nekik köszi nem félek megint szemetet viszek haza, visszakértem a hús árát és ragaszkodtam ezek után a panaszkönyvhöz, hazafelé be is mentem a fogyasztó védelemhez.

    Nem azért mert szemét vagyok! Azért mert mindent megtettek hogy el sunnyogják a dolgot és le tudjanak rázni egy jogos panasz esetén.

    Előttem hány szerencsétlen nyulambulamot küldhettek haza a jogos panaszukkal mert nem voltak elég bull-dogok ?

    Ez az eset ugyan ez, a vásárlót átverik és még sajnáljuk is őket mert gerinctelen üzletpolitikát folytatnak :C

    ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

Új hozzászólás Aktív témák