Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r-chee

    őstag

    25 éves fejjel én is jól átlátom, hogy a mai 13-16 évesek között a legáltalánosabb téma az, hogy ki mennyit ivott múltkor (nem csak buliban!!!) és hogy megint bekárrogott az anyja, mert észrevette, mikor cigizett :( . És ők fogják alkotni majd a társadalmunk "motorját". Szép kis alapozás...
    Én bevezetném, hogy 21 éves kor alatt nem szabadna se közterületen, se szórakozóhelyen, se presszóban alkoholt fogyasztani és cigarettát szívni, és jogsit sem adnék 21 év alatt apuci kedves fia kezébe.

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

  • r-chee

    őstag

    válasz angyalpc2 #15 üzenetére

    A szülőt lehet is hibáztatni meg nem is. Tömören, lehet hibáztatni, mert nem figyel oda eléggé a gyerekére, és lehet nem hibáztatni, mert éjjel-nappal a melóhelyén és otthon gürcöl, hogy a gyerekének is minél többet meg tudjon adni.
    Az meg nem biztos, hogy a beájult gyerek a hülye, mert lehet, hogy éppen egy tucat haverja, jó barátja gyűrűjében kell kipróbálni egy drogot, mert ha nem tenné, kiközösítés vagy megszégyenítés lenne a vége.
    Én is ittam már nem egyszer tele az agyam, de ezt mindig a nem túl gyakori (értsd: nem heti meg napi fázisban) összejöveteleken, házibulikon tettem. De nem voltam 13-16 évesen részeg, mint ahogy a mai tinik.

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Új hozzászólás Aktív témák