Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    157.000.- fölött a tartozás, az újabb ELMŰ-s fizetési felszólításoknak köszönhetően. Egyenlőre nyelem vissza az indulatokat amik bennem vannak, de a feszültség egyre nő. Az összeg egy harmada az én saram lett, most már biztos. Nem tudom, hogy mit tegyek. Semmiféleképpen nem akarom eldobni a gyeplőt és utat engedni a gyűlöletnek ami bennem van.

    Hétfőn felveszem a kapcsolatot a szakközepes évfolyamtársammal aki egy behajtó cég oszlopos tagja. ...de sajnos továbbra sem tudom semmivel bizonyítani, hogy a 2008-as rezsi harmadát átadtam a befizetéssel megbízott rib... ...lánynak. Tegnap véletlenül találkoztam vele a Lehel piacon ahol dolgozik. Nem tudom, hogy mi lehetett a tekintetemben, de farkát behúzva sunnyogott tőlem tisztes távolságban. Szánalmas féreg. Mára ígérte, hogy visszahozza azokat a lakáskulcsokat amik augusztus 15. óta még mindig nála vannak.

    Az a szerencsétlen felállás, hogy én férfi vagyok ő meg nő. Ha azonos neműek, azonos súlycsoportban lennénk, már régen pontott tettem volna az ügy végére.

    Így még én csillapítom a barátaimat akik már rég kitépték volna a gerincét. ...már ha van. A Húgom is beígért egy hajtépést. De melyik férfi megy harcba a húgával? :)

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák