Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz b.kov #3 üzenetére

    Na, ha rendszeresen használod, akkor légy szíves oszd meg velem, hogy miként lehet előre-hátra tekerni a Netflix-ben?! (shortcut gombokra gondolok) A natív alkalmazást használom Windows 10 alatt és semmi nem működik. Egyedől akkor megy a jobbra-balra gommbal, ha a timeline éppen látható. Szemben az HBO Go-val, ahol ez alap. Nekem azért ez egy alap kényelmi funkció és úgy érzem, hogy nem megy. Plusz nekem nagyon úgy tűnik, hogy jobb képminőséggel megy az HBO Go a Netflix-nél. Ugyan csak HD-ben nézem a kettőt és gépről, de minden esetben ez volt a benyomásom. Nem mértem, ez csak érzésre... Dániában élek és onnan használom mindkettőt. Lehet, ez is jelent valamit a különbségben.

    [ Szerkesztve ]

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz b.kov #13 üzenetére

    Éppen ezért írtam, hogy én most csak gépről és így tudom nézni. Ezer helyen írják a gyorsbillentyűket a neten, de azok bizony (nekem) nem mennek a natív alkalmazásban. A webes felületet is próbáltam a Netflixnél, de ott se tudtam használni. Csak egérrel lehet vezérelni. Shortcut gombokon élek minden gépek, minden oprendszeren. Nekem ez alap. Utálok egerészni feleslegesen, ha tudom, hogy arra vannak gyorsbillentyűk is.

    Többen írták fentebb is, hogy az HBO Go rosszabb minőségű. Nekem a sorozatoknál egyértelműen az látszik, hogy jobb a Netflixnél. Nyilván nem 4K-ban, hiszen az nincs az HBO-nál. HD esetében viszont ezt látom. Még egyszer: én Dániából nézem és lehet, hogy ez számít valamit. Gondolom az itteni szerveriken keresztül meg és lehet, hogy más a ráta, amit itt használnak. Nem tudom. Most éppen a Star Wars: Clone Wars-t nézem Netflix-en és messze nem olyan képminőség, mint mondjuk a The Big Bang Theory az HBO Go-n. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz b.kov #31 üzenetére

    Ott a pont! De bizony! Basic-em van. Akkor így már érthető a dolog. Egy darabig viszont még nem fogok váltani feljebb. Itt Dániában az egyik legdrágább fajlagosan és most még nem állok úgy anyagilag. Egyelőre – 45 éves fejjel – egyetemre járok. Ha elkezdek dolgozni, utána már simán váltok rá, mert ezek szerint tényleg van értelme. Köszi! Ha netán a gyorsbillentyűkre is talál valaki választ az nagyon jó lenne. Bár nem életbe vágó. Csakhát ami a neten van, az nem működik a natív playerben. Pedig csak előre-hátra szeretnék tekerni a filmekben. :)

    [ Szerkesztve ]

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz b.kov #33 üzenetére

    Így lesz. :K

    Közben kipróbáltam újra böngészőből. Firefoxban működik az, amit te is találtál. Az viszont egyszerűen fel nem érhetem épp ésszel, hogy ha ennyire láma a natív Windows alkalmazásuk, hogy nem tudja ezeket az alapfunkciókat sem, akkor minek erőltetik? :U

    [ Szerkesztve ]

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák