Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MongolZ

    addikt

    válasz Muton #57 üzenetére

    Miért normális az a munkahely, ahol ilyen van? Nem az a normális, hogy a munkád hagy a családoddal is foglalkozni? Idióták azok a főnökök, munkahelyek, akik ilyenkor megpróbálnak kioktatni, hogy "Te most a munkahelyeden vagy és nem szabad telefonálni". Nekem egyszer próbálta valami macskajancsi ezt elmagyarázni, igazából a mai napig nem tudom, hogy ki volt az (régebben volt egy multinál, gondolom valami okoskodó személyügyis lehetett), de végig sem hallgattam. Aki ilyen begyöpösödött barom, azzal foglalkozni sem érdemes.
    Fogalmam sincs, hogy mi az a scrum meeting, de eddig nem volt olyan fajta megbeszélés, amit ne hagytam volna ott, vagy ne hagynék ott telefonhívás miatt. Vagy felállok és kimegyek, vagy ott helyben elintézem. Nincs ebben semmi para. Ez alól azok jelentenek kivételt, amelyet én vezetek, de sokszor az sem visszatartó erő.
    (#58) zseko: Én nem sajnálom azokat, akik ilyen helyen dolgoznak. Gondolom a fizetésük is tükrözi, hogy el kell viselniük az idiótákat.

    (#63) Balika911: A LinkedIn egy szaros oldal, ahol Te 1 vagy az X közül. Ha odamész személyesen, leülsz az asztalhoz, beszélgetsz velük, na, akkor leszel Te Balika. Ennyi a különbség. Olyan, mint szerelmet vallani SMS-ben.

    Az autózás és gyaloglás analógiája sehogy sem jön ide.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák