Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Laci.M #49 üzenetére

    A bank egy szolgáltatás. Miért kellene, hogy ingyen legyen ? Nem azért fizetsz a banknak, hogy hozzáférést biztosítson a saját pénzedhez, hanem azért fizetsz neki mert hozzáférést biztosít a saját infrastruktúrájához. Ez egy szolgáltatás, nincs ingyen és nem is kell, hogy ingyen legyen.
    Hihetetlen, hogy 2021-ben emberek még mindig ilyeneken vannak. Kp ? Nem tudok (nem nem akarok, nem tudok) olyan munkahelyre menni, ahol kifizetnek kp-ban, a mindennapi szolgáltatások nagy része fizikailag nem elérhető kp-ban (spotify , netflix , app store-play store vásárlás, MINDEN országhatáron kívüli rendelés , netpincéren van étterem, ahol csak kártyás fizetés van) , hihetetlen, hogy valaki ezek alól teljesen kivonja magát tulajdonképp valós ok nélkül. A kártya hiánya az élet brutális megnehezítése, a megléte meg egy rendkívüli kényelem, minden élethelyzetben. De ja, köcsög bank levon 4k kártyadíjat évente...
    Én nem is értem, hogy miután nincs komolyan vehető indok a kp mellett, nincs komolyan vehető indok a kártya ellen és nincs komolyabb munkahely aki bármit is kifizetne neked kp-ban , mégis hogy foroghat még mindig kp ? Tehát hogy jutsz hozzá ? Mert nekem fizikailag oda kell mennem egy ATM-hez , pénzt felvenni, hogy egyáltalán legyen kp a kezemben, ezt meg miért tenném meg ? Szóval én már ezt sem értem, hogy "honnan jön" a kp. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák