Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Alogonomus #18 üzenetére

    Jaja, persze, 4K meg raytracing, meg komoly képfrissítés egyben. A PS5-ben. Ami gyengépp lesz az Xboxnál is váhatóan. Ahha. :Y :C :W

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Alogonomus #52 üzenetére

    Mivan ember? :D
    ""elhozzák a 4K játékélményt komoly képfrissítéssel együtt, plusz a raytracinget is"
    Elolvashatom hatszor is, ez akkor is vicces.

    Amúgy nagyon naiv vagy, akárhogy is értelmezem. Együtt biztos nem lesz. Max pár agyonoptimalizált ex címnél... GT, Forza, Halo, aztán kb ennyi.

    PS4 Pronál és XOXnél sem lehet mindig, mindenhol választani, hogy te most milyen felbontásban, milyen minőség mellett (akár jobb képkockaszámmal) is játszhatsz.

    Most még inkább nyílik az olló, mert szerintem sokan FHD-ra, sokan 1440p-re sokan meg 4K-ra kötik majd a vasakat, az egyik sok képkockát akar, a másik szép grafikát, és beéri 30 FPS-el, stb..stb...

    Végtelen variációk lehetnének, de nem lesznek... Ahogy eddig sem voltak, örülhettünk, hogy pár címben egyáltalán állíthattunk valamit...

    "elhozzák a 4K játékélményt komoly képfrissítéssel együtt"

    Amúgy ez a mondatod is vicces. Komoly képfrissítés meg 4k? :D
    Jaja, alig várom. :D

    Nyilván amúgy csak pletykákat olvastam, de a logika is azt diktálja, hogy a Microsoft bevállalja ismét az erősebbbika szerepét, még ha ez felárral is jár majd...

    De megtehetik, lesz bevételük PC fronton is, lásd Halo sikere Steamen...
    És alternatívát nyújtanak annak is, aki komoly vasat akar TV-re kötni...

    Persze a Sony-t sem féltem, de szerintem ők is nyitni fognak a PC felé, erre már sok jel van, megjelent játékoktól kezdve minden. Én PC-sként meg csak mosolygok, hogy három platformot lehet "egyben" megkapok majd idővel... :)

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák