Új hozzászólás Aktív témák

  • nagyesz13

    csendes tag

    válasz Wapmester #140 üzenetére

    Az az igazság elég sok márkából volt már telefonom és eddigi észrevételeim során a huawei a legstrapabíróbb(Kivéve a régi nokia ,meg régről az összes telefon, a 6600-ám szerintem még beindulna ha raknék bele egy új akksit). Elég csak a samsung csíkos hajlított kijelzőire, az iphone-ok halott ujjlenyomatolvasós gombjaira, akksijaira, a megdöglött sony telóimra gondolni, imádtam az Lg-met is, de most egy p10 plus-ot nyúzok, ég és föld, megy, gyors, és nem szarik be. A "Xiauma" még ami nem rossz, bár sampont is gyárt ami nagyon jó, a telefonjai is elég átütőek és az egyetlen márka a piacon talán aki tisztes haszonkulccsal nyitja a széfjét. Amit eddig leszűrtem, az az, nincs tökéletes telefon, de a huawei legalább nem szaródik el és nincsenek idegesítő hibái számomra. Szubjektív, hogy melyik a legjobb.
    Az iphone jó cucc pl, annak aki szereti, ha le van korlátozva, de ezzel együtt gyors a rendszere, az alap dolgokra. Ezzel együtt sem hiszem, hogy visszafizetné azt az összeget amit manapság elkérnek egy olyan modellért amiben elég tárhely van.
    Samsung? Biztos nagyon jó, volt anno nekem is Omniám , még az első, praktikus volt,strapabíró és az akksija kiváló volt, manapság sok a kis idegesítő hiba bennük.
    Ha ez nem lenne elég túl van árazva, sokkal jobb huaweit kapok az anno felső kategóriából.
    Xiaomi amivel szemezgetek biztos jó, de használok olyan funkciókat is , ami szerintem nincs benne. A zenelejátszóba pl automatikusan integrálva van, hogy csengőhangnak kivághatok egy részt a zenéből. Egyszerre tudok excelt szerkeszteni, miközben a youtube-on happy hour-t hallgatok felesben. :D
    Futottak még márkák...Az Lg-vel, Sony-val van tapasztalatom azokat inkább hagyjuk, jó hogy nem robbantak fel a kezemben.
    Nem ér meg, egy időpazarlásra szánt eszköz sem 1 milliót, de 400 ezret sem hinném.
    Ez az én véleményem, ha valaki kihasználja a munkája során és a telefon vissza is fizeti az árát az király. Minden esetre nem hinném, hogy olyan feature van egy 400 ezres mobilban amit egy p10 plus 6/128 nem csinál meg 50 ezer körül használtan.
    Ez is 240 ezer volt , mikor kijött, nem ért annyit akkor sem. Ez ilyen.
    :))

    Túl rendesnek lenni nem kell,de azért meg kell próbálni ;)

Új hozzászólás Aktív témák