Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badman 4ever

    őstag

    válasz Narxis #25 üzenetére

    Nem is erre céloztam, igazítok a mondandómon. Túlvállalták magukat a srácok, túl sok újítást akarnak egyszerre bevezetni és sok ezek közül elég alpha stádiumú. Annyira hosszú lett volna az új verzió stabilissá gyúrása, hogy menet közben az újítások egy részét kiadták a 11.60-as verzióban, amihez viszont most készül a már a második javító kiadás (11.62) is, úgyhogy olyan mintha kapkodnának, aminek az okát nem tudom...

    A Chrome meg inkább kis, de biztos lépésekben halad előre, amivel nincs semmi gond, arra akartam célozni, hogy kb. 5 vagy több Chrome kiadásnyi fejlesztést akarnak belezsúfolni az új verzióba minél hamarabb, ezért omlós a Next (ezt használom, napi rendszerességgel zuhan magába, régebbi Next-eknél nem volt ilyen, csak nagyon ritkán).

    Ezen szerintem nem is kell többet rágódni, csak arra lennék kíváncsi a hírhez kapcsolódóan, hogy az Opera hogy szerepelne egy ilyen versenyen.

    [ Szerkesztve ]

    Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Új hozzászólás Aktív témák