Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wyll

    őstag

    válasz Neurotoxin #30 üzenetére

    Senki sem akadályoz meg abban, hogy úgy használd a fb-ot, ahogy szeretnéd. Aki idegesít, azt le lehet tiltani (vagy finomabban: leiratkozni a frissítéseiről), meg aztán ki is lehet törölni valakit az ismerőseid közül, ha tényleg semmit nem ér a kapcsolatotok.. Miért hagynád hogy idegesítsenek?! Azt is be lehet állítani, hogy a te megosztásaidat ki lássa, a legutóbbi balhék után már egészen finoman, akár minden megosztásra külön-külön is.

    Amúgy nem isteníteni akarom a facebook-ot mindenek felett, félre ne érts, meg én sem vagyok naiv, nem hiszem hogy senki nem olvashatja el az adataimat, de ha manapság ez az egyik legnépszerűbb kommunikációs forma, akkor - és ezt te is érzed - muszáj élni vele. És ha már muszáj, akkor az ember megtanulja egy kicsit használni, ez a fikázásnál sokkal eredményesebb módszer ;)
    no offense :R

    ja még annyit, hogy éppen a népszerűsége miatt lehet az, hogy van szinte minden telefonra natív facebook alkalmazás, és így bizonyos helyzetekben nagyon is praktikusan lehet használni. valószínűleg a mobilarénás srácok is ezért használják, és nem duckface-vadászat céljából :))

    [ Szerkesztve ]

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

  • gzbotii

    veterán

    válasz Neurotoxin #30 üzenetére

    A felsorold dolgokkal egyetertek, ezt en se szeretem, de van ra 2 egyszeru megoldas: nem veszel fel csak olyat, akit tenyleg ismerssz, vagy kozeli rokon/barat es a masik, h le lehet tiltani azt, hogy aki nem ismeros az ne lassa az adtalapodat/kepeket/postokat/likejaidat es nem is tud nallad kommentelni/lajkolni. ]

    Magyaran felveszed a 40 fos rokonsagot + 40 barat es mas nem latja, hogy te mit is muvelsz :K

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Új hozzászólás Aktív témák