Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cynicelectro

    aktív tag

    Nagyon jól hangzik! Gyorsan próbáltam is bejutni a régi account-omba. :W
    Ennyit még a Kormányablak-belépéssel sem szívtam! Nehezebb volt bejutni mint a Pantagon-ba!!! :W
    Ha tudom a jelszót és a felhasználónevet, miért nem enged be!!!! :W Minek kell ehhez ismét a biztonsági kérdésre válaszolni?! Annyi szoptam, h. az már iszonyat, a legtöbbet a telefonos alkalmazásokkal, nem akart beengedni telóról, kérte a telszámot és küldött SMS-t. Az SMS-ben kapott jelszót sehova nem lehetett begépelni! Jó félóra múlva tudtam csak bejutni. Az Androidos alkalmazás semmitérő, feltölteni tudsz, de nem jöttem még rá, hogyan lehetne megtekinteni a feltöltött képeket. Van Dropbox-om, Instagram-mom úgyhogy tudom mihez viszonyítani. (A Dbox automatikusan feltölti a képeket, videókat a szerverre)
    Szóval elkezdtem PC-ről tölteni inkább, még nagyobb szívás, mert kislányos zavaromban rákattintottam a Facebook-os bejelentkezésre, így a régi account helyett az újba töltötte fel a képeket.
    Ezek a túlzott biztonsági rendszerek sz@rtse érnek mert még a sajátomba is nehezen jutok be miattuk!

Új hozzászólás Aktív témák