Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz mikromanus #108 üzenetére

    Egyiket sem nézem. Sem rtl sem tv2. Vannak természet filmek, és más csatornák bőven. De ált nem is tv-zem.

    A hörcsögös minősítésed meg téged minősít.

    Amúgy meg pont múltkor olvastam egy cikket, hogy saját gyártású műsorral fürödt be nagyon az rtl...

    Más részt ez amit írsz megint egy nagy ferdítés, mert kb mindig is alul maradt a tv2 az rtlhez képest valamennyivel.

    2. tanulmányok bizonyítják, hogy nehezen válnak meg nézők kedvenc csatornájuktól. Lásd rtl, és mondjuk a barátok közt, és többi szar.

    Ergo, ez sem ma kezdődött ez a folyamat.

    Van itt is piaci alapú csatorna, nem kell aggódnod. Simicska, pont ezért ment tönkre, nem lehet egy jobb oldali tv-ből, újságból egyik napról a másikra balliberlális médiát létrehozni. A morális hátteréről már ne is beszéljünk...

    "A tobbi "peldadra" meg hol a forrás? "
    Dolgozz vele, nem vagyok a titkárod, hogy xyz idővel ezelőtt olvasott cikkeket kutassak fel, ezzel csesszem el az időm.

    "mert facebookon "
    Miért is kellene elhinni?

    Másrészt aki, közösségi médiában posztol, és olyant lájkol vagy posztol, xyz pozícióban az magára vessen.
    Ez a lájk, nem a munkája része. Megint kevered a szezont a fazonnal.

    Ezt is kb annyira tudom komolyan venni mint az index-es újságíró, és a kfc ügyét...

    "A kormanymedia a sargentini jelentesrol meg hazudik. Közvetlen és objektíven ellenőrizhető formaban."
    biztos, azért jelentette be Sargentini, hogy gyuribácsi "civil" szervezeteihez megy vissza, ahol parlamenti mandátuma előtt is volt.

    - Ezt is a szemét kormány találta ki biztos...

    Nah de én befejeztem, nincs értelme neked írni, ha a falra borsot hányok, annak is több haszna értelme van.
    (meg esze).

Új hozzászólás Aktív témák