Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz imi3est #52 üzenetére

    Userbenchmarkon néztem, N5000-hez képest, mert ott csak az volt. Még amit linkeltél, az is hibahatáron belül egál, ha csak két szálig megyünk. Márpedig többnyire az fog számítani...

    Nyilván 9 éves gépet nem lehet kapni, ezzel nagy csodát nem mondtál. Súlya ugyanennyi, vékonyabb is, igen 13.3" csak 14" helyett, de az nem a világ vége, a felbontás tényleg kisebb.

    300 felett nyitott anno, de egyrészt akkor is gyenge volt (első Surface Pro-t szerelték ezzel a chippel anno), másrészt a 9 év alatt történt egysmás.
    Itt inkább az a baj, hogy még mindig ekkora a szakadék az Atom és a rendes i széria között.

    Van neki amúgy passzív módja, egy gombnyomás és csendben lesz (igaz akkor nem engedi a teljes teljesítményt sem, mikor bennmaradt véletlen, csak néztem miért nem halad a MatLab).

    Én ugye 2015-ben vettem 70k-ért a Samsungot (outlet, eladatlan). Most már megérett a cserére főleg a 4GB RAM miatt. De a cikk tárgya 180-ért keveset nyújt, hogy leváltsam rá. Elhasal az Atomon.

    Jelenlegi elszállt árak mellett inkább vennék egy használt Lenovo X-et annyiért, ha már nagyon muszáj valamit. Cikk tárgya a budget BayTrail ultrabookok leszármazottja, csak azóta eltelt annyi idő, hogy tegyenek bele IPS-t meg SSD-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák