Új hozzászólás Aktív témák

  • vamzi

    őstag

    válasz superecneB #11 üzenetére

    Nekem egy ilyen belkin van a notim alatt. Mikor ezt vettem, aközött a párna között és eközött dilemmáztam, de végül azért ez lett, mert ennek kemény a fedele, nagyobb a felülete és van egy kis gumipereme amin megakad a noti, ha netán a hátamon fekszek vele. Továbbá jelentősen vékonyabb is annál a párnánál. Csak ajánlani tudom, igazán minőségi darab és a műanyag teteje sem a rideg rossz minőségű műanyag, ami törik. Nagyon jó minőség.

    Tényleg szép egyedi lett, gratula hozzá! Kicsit talán több képet megérdemelne, ha már megcsináltad :)

    A levegőt pedig fújasd a notinak arra a pontjára, ahol az szívja. Ha szívod róla, akkor egyrészt semmit nem érsz el, másrészt még terheled is kis mértékben a noti ventijét.

    Blindmouse
    Így már én is jártam és nekem is ez lett a vége. Ugyanakkor ez azért kicsit erős kijelentés, hogy olyat vegyünk amihez nem kell, elvégre nem az az irányadó egy laptopvásárláskor, hogy vajon, kell-e mellé esetleg plusz hűtés, mert a krájszisz* ultragigahájgon* szétégeti a combom, vagy sem. Hanem úgy veszem a notit, hogy a krájszisz fusson rajta ultragigahájgon.

    *Ez egy rettentő hülye példa, sosem szerettem a Crysis-t és nekem nem ez volt a fő szempontom a noti vásárlásakor, csak azt szeretném érzékeltetni, hogy notit egy adott feladat-feladatkör elvégzéséért veszünk, nem pedig azért, hogy ne kelljen laptophűtőt venni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák