Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Amerigo57 #47 üzenetére

    azt nem is, de ink veszek egy sima 2080-at, mintsem az 1080Ti... mert azt ugye boltból beszerezni vicces, használtan meg... lehet bányaszökevény.. persze lehet garis is... de nem kösz. különbözőek vagyunk ;)

    szvsz az nV úgyis az RTX kártyákat fogja nyomni, mert miért is nyomna mást?!... nekem 1440p-re, 165Hz, high+ beállításokra pont jó lesz a 2080..
    az ára nekem elfogadható, teljesítménye is...

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Amerigo57 #49 üzenetére

    A probléma az egésszel, hogy a hardcore játékosok még mindig FullHD felbontáson, vagy ez alatt játszanak, így nekik egyáltalán nem adott ezúttal pluszt a 2080 Ti. Ha viszont FullHD felé megyünk, egyből más lesz a helyzet.

    igen, FHD... ez van... de sok általam favorizált (külföldi!!) sztrímer 2K-ban játszik... én is váltottam.. dolgozik is a gépem, de.. 2018 van... ahol tudok, fejlődök..
    de a lényeg ez, FHD fölött VAN előnye egy ilyen kártyá/k nak.. tehát nekem... az FHD ultra megvolt nekem is évekig... de léptem, 1440p high-ultra...és ha csak nem fogja az nV csökkenteni a bolti 1080Ti-k árát, nem veszek... kicsivel rátolok és 2080... RT, DLSS, új cumó, nV is tolni fogja....

    amúgy a 2080Ti-t én sem venném... hiába 1070-em van, 6th gen i5-tel, 1440p, G-sync monitorral... de a 2080 picivel drágább, és hozza a 1080Ti teljesítményét.. újabb cucc, tehát van benne potenciál...nem is a RT miatt, de a DLSS pl még okozhat meglepetést.. vagy nem, megy a találgatás, és a fórumokról szedett infóhalmaz.. szal várok... 2070 vagy 2080... majd black fridaykor kiderül... 1080Ti lesz akcióban, vagy a 20X0 széria :))
    ráérek, előbb egy klafa i7 kell.. aztán a vga.. nem rohanunk, úgyis csak jövőre jönnek az általam favorizált játékok :C

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák