Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecow

    aktív tag

    válasz superecneB #2 üzenetére

    Nem lesz használhatatlan net nélkül, azok az alkalmazások amik fel vannak készítve offline használatra (Gmail, Gdocs, angry birds, CNN app stb) használhatóak net nélkül is, többé kevésbé. A memóriakártyáról, pendrive-ról megnyitott, képek, videók, zenék is megtekinthetőek offline. Nyilvánvalóan azokat a webalkalmazásokat, amiket csak online tudsz használni itt sem fogod, de az hagyományos számítógépekről sem megy.

    (#8) sh4d0w
    Tudtommal, csak windows rendszereken működik az állítólagos törés, a ChromeOS pedig meglehetősen linux alapú, így nem érzem annyira a veszélyt. Arról nem is beszélve, hogy a Google amennyire tudom még nem ismerte el a törést.

    (#14) Findzs és (#18) stevve
    Most lehet én nem tudok számolni de 20$ egy évre az nálam 240$, ez kb 45 ezer Ft, de még 28$-ral számolva is csak olyan 63 ezer Ft jön ki, elég távol esik ez a 400 ezertől. Még a kijön egy gép is csak az alsóbb kategóriás netbookokra igaz. Bár valahol ez is egy netbook, csak most nem tudom hirtelen felbecsülni, hogy 100+ ezres vagy a 100 alatti kategóriát képviseli.

    [ Szerkesztve ]

    Nyergeld meg a nagyot

Új hozzászólás Aktív témák