Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz fatpingvin #12 üzenetére

    A kő egyszerű felület , gyengébb vason is élhető működés , maga a minimalista dizájn , keveset tudott de azt stabilan hozta. Nagy kedvencem volt a névjegyzékbe integrált fb névjegyek , a fehér minimalista ikonok , szemben az android kesze-kusza, színes rendezetlen megjelenésével, ezek mellett nfc, glance screen, timelaps videó,animált fénykép készítés ,utólagos fókuszpont kijelölés , idővonal a lumia usereknek , nokia here .
    A lenti példám a módosított android felület , custom launcher-el

    [ Szerkesztve ]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz sz.balazs.95 #33 üzenetére

    Nekem a wp8.1 dizájn ami nagyon tetszett , a fenti hs-t is ahhoz próbálom a mai napig , egy kis w10m beütéssel . Mert maga az alapkoncepció akkor és azóta is tetszik.

    A w10m készülékek hiánya már a végjáték kezdete volt. Béke poraira kiváló ügynök lehetett volna :K :) .

    Qualcomm-on kíváncsi leszek a w11-re , hátha valaki értelmeset össze tud kalapalni az ms, bár a jelek nem ebbe az irányba mutatnak ha az x86/64-et veszi alapul az ember . (tablet ui , gesztusvezérlés vissza faragása funkciók tekintetében ) .

    Wp8.1-en ez volt a felületelrendezés amit használtam, kialakítottam . Ez van most egy képernyőnyire össze zsúfolva, húzva kukarobi alatt .
    Egy nagy előnye van es volt a wp-n az életnek ami nem más ,mint a google mentes élet ,meg kellett keresni a platformmentes alternatívákat, ennek köszönhetően pedig nem vagyok Os gyártóhoz láncolva .

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz #32839680 #40 üzenetére

    A metró hubjai (kapcsolatok ,videók, zene ..stb) vsz a mai napig odavernek , az ms féle youtube, fb app is a mai napig köröket verne a gyári megoldásokra ha, létezne , de ilyen a Nokia kamera app is .

    sz.balazs.95
    A wp7.x kimaradt anno , mert kevésnek éreztem arra váltani symbian belle fp2-röl . Igaz akkoriban számomra a droid is kevés volt ehhez .

    Morgyi #42
    Szintén zenész a L735 kérdésében, bár a nyálam nagyon csorgott a 830-ra ,de győzött a józan ész 😀 . Pedig arra a telefonra , talán a mai napig is megmozdul bennem valami .
    -mennyire sajnáltam amikor a HUB-kat az ms lehúzta a vécén , a képernyőváltó animációval egyetemben .

    Jé mennyi ex wp8.x/w10m rajongó gyült össze . Jut eszembe Woland-al mi van , anno elég aktív ms phone és oprendszer felhasználó volt ?

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz #32839680 #46 üzenetére

    Valami ilyesmi rémlik nekem is 😊 a ledet talán életre lehetett kelteni w10m alatt egy kis mókolással (735-ön is elvileg) megpróbáltam a kisebbik Lumian ,de valamiért nem követte siker a ténykedésem.

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz sz.balazs.95 #48 üzenetére

    A wp8.0 indította el egy sikeresebb úton a mobil vonalat a ms-nél és a felhasználóknál egyaránt, addig kicsit reménytelennek tűnt a két nagy os mellett labdába rúgni, egy viszonylag ismeretlen es egyben új platformnak.
    A wp8.0 még át, megörökölte az addig vitt hub-kat , jó, kényelmes volt a használatuk . De sajnos , gondolom külső nyomásra, ezeket ahogy haladtak a fejlesztéssel kukázni kellett őket. Pedig maradhatott volna , kiegészítve a wp8.x cyan funkcionalitásával , talán a szolgaltatokkal is meg lehetett volna találniuk az egészséges kompromisszumot .
    A bb os volt ehhez hasonló , mikor telefon váltás elött álltam wp8.0 vagy bb egyedül az tántorított el a kanadaiak rendszerétől , hogy addigra az a vég óráit járta .

    morgyi
    Miközben akinek egy kis esze, affinitása van adguard dns-t és, vagy adblock,host szűrést használ a telefonján . :DDD ;]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz moleculez #52 üzenetére

    Manapság indulni a mára ket szereplosse vált piacon , nagyobb öngyilki lenne mint annak idején volt. Akkoriban bázisnak sokat számított az ex nokiás rajongó tábor , illetve az android se nyújtotta azt a felhasználói élményt alsó és közepkategoriaban mint a wp vagy amivé napjainkba fejlődött Egy lg f6, samsung galaxy ace 2/3 vagy hasonlóak ellen komolyan vehető ajánlat volt az ms-nokia rendszere. Wp8.0-val leptem be a ms ökoszisztemaba amikor mar közel sem volt oly fájdalmas a visszelepes funkció tekintetében a S3 belle-hez viszonyítva , onedrive sync elég hamar elérhető lett (akkor hoztam össze 30 giga lifetime tarhelyet ami a mai napig is az ideiglenes backup-om mobiltelefonon , és win-en is).
    Az appok hiánya ölte meg a platformot na es persze az ms, miután megvette a nokia mobil részlegét. Mert amint kiszalltak a finnek, a fejlesztések vissza lettek fogva az erőforrások , prioritások változása miatt . Hátha tanul az esetből az ms , es arm vonalon képes lesz maradandót alkotni desktop ,tablet terén .

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák