Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz nubreed #36 üzenetére

    Valamit nyilván ki kell találnia a marketingnek is. A Season Pass és a - játék megjelenése előtti - DLC jól ellensúlyozhatja a kalózkodást. Legalábbis arra mindig lehet fogni, most mindegy, hogy igaz vagy sem. De látod, veszik, viszik, működik.

    Játékokról volt szó eredetileg. Az egészet egyébként úgy írom, hogy én anno rengeteget játszottam. S most is szeretek játszani. De ettől függetlenül gyerekként is megcsináltam, amit kellett (tanulás, leckék). Manapság divat mindenre ráfogni a függést, amit egyszerűen csak úgy hívnak, hogy hobbi.

    mrhitoshi: mégis, mi a fenét vársz egy tenyérnyi méretű - s ennek megfelelően limitált beviteli képességű - eszközre? Te láttál anno kvarcjátékot? Hát az tényleg egy bődületesen egyszerű valami volt, mégis órákon át tudtuk nyomkodni. Most meg sír mindenkinek a szája, hogy nincs jó mobilos játék. Hát baszki, a seggünket vertük volna gyerekkorunkban a földhöz egy olyan "kvarcjátékért", amit ma egy telefon játék szempontból ér.

    GameBoy szintén kimaradt?

    Sokaknak halvány segédlilafingja sincs arról, milyen ku***ra jó dolga van, csak szapulja más munkáját, ahhoz ért, mert arra van esze. Más kérdés, ha nem találták volna fel helyettük a számítógépet / telefont / stb., meg a "szar" mobiljátékokat, most a kutyához nem tudnák eljuttatni a felettébb értelmetlen megjegyzéseiket azokról, akik tettek is valamit a fejlődésért.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák