Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz bambano #110 üzenetére

    "pl. a hadsereg is állandóan raplizik a google mapsos képek miatt.."

    Az műbalhé. Akivel az amerikai hadsereg balhézik az eleve nem megkenhető (lásd: WikiLeaks), akiket meg tudnak kenni arról nem hallasz sehol semmit, akit nem, attól félnek, mert a végén még olyat mutatnának azok a műholdak (még ha jogilag(!) nem is rakhatják bizonyos létesítmények képét a nyilvánosság elé), amit

    1: Ők látnak.
    2: Bármikor véletlenül bármilyen gebasz miatt kiszivároghat, tehát kockázati tényező.

    Például gondolj bele, ha a Google Maps-en ott lenne feketén-fehéren a bizonyíték, hogy a HAARP mégsem az aurora borealis-t kutatja, vagy hogy valójában hogy néz ki felülnézetből az 51-es körzet és társai. (Hogy ne csak az aktuális iraki témát hozzam fel).

    [ Szerkesztve ]

  • Integra

    titán

    válasz bambano #110 üzenetére

    ezeket én mind értem, csak épp nem tudsz ellenük mit csinálni.
    vagy bazookával állsz a kertben és várod a guglis astrát, aztán jól bele eresztesz egy skulót?
    én spec már régóta úgy vagyok ezzel és így is állok hozzá, hogy mindent tudnak rólam, minden hatalom tudja az adataim, adómat fizetem e rendesen (naná hogy tudják), ha pl az usa-ba mész, ott is pontosan tudják az anyagi helyzeted, bevallásaid, etc.. mivel te is, én is normálisan dolgozó, adófizető állampolgárok vagyunk, ezért rendszerben is vagyunk, ahogy minden másik személy.

    az meg hogy a júesz ármi balhézik, érthető, mindig, minden nap újra és újra kiderül, hogy folyamatosan milyen dolgokat művelnek. mindig az balhézik és ugat a leghangosabban, akiknek a legtöbb takargatni valójuk van.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák