Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz bambano #104 üzenetére

    ott volt ez a zümi, vagy mi a bánat, ahol minden, titkolni vágyott infódat kirakta publikusan
    ott volt a streetview wifi térképezése

    Úgy konkrétan ez a 2 szolgáltatás ahol igazán balhé volt, és mindig minden új szolgáltatás bevezetésekor belecsapnak a sz.rba - ezt azért erősnek érzem, nem kicsit.

    Itt a legnagyobb baj azzal van, hogy ha soha nem használtam volna a guglit, akkor is bekerülök az adatbázisaiba és ez már gáz. Nagyon gáz.

    Ebben teljesen igazad van. Csakhogy ez megint nem google-specifikus probléma, Facebook, különböző reklámcégek (akik hivogatni szoktak minden sz*rral - közvéleménykutatás meg az ilyenek, illetve a spameket akik küldik) meg még az isten tudja kiknek ugyanúgy bent vagy az adatbázisában, pedig soha nem kerültél közvetlenül kapcsolatba velük.
    Ez persze nem menti fel a google-t magát, de én nem látom még épülni a halálcsillagot.

    hogyan lehetne abban a cégben bízni, amelyikről folyamatosan derülnek ki a disznóságai

    A disznóságok "tengeréből" aztán ki tudja mi az igaz. Az ilyen hírek többsége mindig xy értesüléseire alapoz, amit aztán 2 hét múlva már senki sem kér számon, mindenki elfelejt, csak az marad meg hogy milyen sok a negatív hír. A google hasonló az applehöz, vagy mint a régebbi microsofthoz, egy jó szaftos urban legend öleli körül, ennek köszönhetően lehet róla bulváros cikkek tömegét írni ami aztán vonzza a klikkszámot. Ezek után én azon lennék meglepődve, ha az IT-lapok nem csócsálnának szét minden apró információmorzsát a céggel kapcsolatban, legyen bármekkora is annak a valóságtartalma.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák