Új hozzászólás Aktív témák

  • Joci10

    őstag

    válasz Hi!King #15 üzenetére

    Akkor félreérthetően írtam. Vedd úgy, hogy az 'elődje' idézőjelben volt (bár a "ha nem is szó szerint, de ebből alakult ki" kitétel is ezt próbálta mutatni, de hátha most majd).
    Egyébként nem nagyon ment párhuzamosan vele. Volt egy időszak, amikor mindkettő egyszerre elérhető volt, de ez csak azért, hogy át lehessen állni az egységes ECDL-re, az itthoni verzióról. Mint említettem, mi voltunk az egyik utolsó csoport, aki még szoftver üzemeltető volt (utánunk abban a suliban már nem indítottak új osztályt, ellenben átálltak az ECDL-re, ami korábban ott nem volt elérhető), és felajánlották, hogy aki akar, az 1-2 hónapon belül átmigrálhat ECDL-re 'ingyenesen' (vagyis beszámították a papírt, és csak egy egyszeri, kis összegű díjat (talán vizsgadíjnak hívták?) kellett volna fizetni, és adják a papírt). De aki akkor nem élt vele, az utólag már nem számíthatta be a papírját (mert az ECDL több modulos alapismeret-csokrot adott, így ez amolyan kedvezményes elfogadásnak számított). Én nem éltem vele, így ezért nincs (és ezért nem is lesz) ECDL-es papírom. Vagyis nem, nem adott többet, mint az ECDL.
    Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák