Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz HoTaZo #57358 üzenetére

    Nem éppen olcsó, de a WSKEN kezdte ezt az egészet, igazából szerintem amiket olcsóbban adnak az is ott készül, ahol a Wsken, csak maximum nincs rá szitázva, nincs ellenőrizve, ezért van minőségi szórása, mint amit te is kaptál pl. Ha megbízhatót akarsz én szerintem a Wsken-t venném, vagy próbálkozhatsz még drágább noname-ekkel, de azok szinte biztosan ugyanazok, mint amit TD-ről vettél.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • HoTaZo

    őstag

    válasz HoTaZo #57358 üzenetére

    Na szóval, megérkezett a csere kábel, melyért cseppet harcolnom kellett a visszatérítés, új áru rendelés terén, de megoldódott.
    Röviden: öröm és boldogság! Rádugtam a telóra, majd a töltőre, led világít, tölti a telefont pöcre, mindkét oldalon. Irány a számítógép, összedugva eleve az adatátviteli oldallal, megjelennek a mappák, böngészhető a belsőtárhely és a memóriakártya, lejátssza a kijelölt zenét, filmet, dokumentumot megnyitja. :DD "Letépve" a csatit megfordítottam, kicsit gondolkodik, "nem ismeri fel az usb ezközt" majd sima töltésre vált. :DD
    Ennél a pontnál gondoltam, hogy mi van ha...
    Így elővettem az előző hibás kábelt, kivettem belőle a (telefonba maradó) fejet a csatit rápattintottam a jó vezeték, már telefonban lévő fejére. S láss csodát! Öröm és boldogság!
    Szóval, csak az első kábel feje hibás!
    A második kábelt úgy rendeltem, hogy egy másik fejet, 7mm hosszú (ez 2mmm-rel hosszabb a normálnál, mert ez tokot használóknak van kitalálva /amúgy az eredeti csomagjában egy normál+ egy hosszabb található/) rendeltem, ezzel küldték a jó, csere kábelt. Szóval most van két jó kábelem egy jó normál és egy jó hosszú fejjel. Az eredeti 1/3-1/4 áráért. :DD
    Kicsit előreszaladtam a rendelésekkel, az első kábel hibás működéséből kiindulva, így rendeltem egy USB-mágneses mikro USB átalakítót. Ha ez megjön és elméletileg ugyanez a fej való hozzá, akkor jelzek, hogy miként válik be.
    Amúgy találtam egy telefonos szaküzletben egy ilyen USAM mágneses kábelt 8000 Ft-ért, de a neten olcsóbb. Viszont nem kompatibilis a másik fejjel. :)

    Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

Új hozzászólás Aktív témák