Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    válasz Silent77 #56966 üzenetére

    Te is már annyi mindent összerendelgetsz, hogy már nem is emlékszel mit vettél, hova tetted, minek is vetted egyáltalán... :DDD Én is így vagyok :U Rendszeresítve van egy kartondoboz a szekrény tetején, többnyire abban vannak a kínai vackok, amiket nem használok semmire vagy épp ritkán kell. Gyűlnek benne a cuccok.. :D
    Jelenleg úton van 3db csavarhúzókészlet, meg egy VR Box. Oké, mondjuk a csavarhúzók jó árban voltak (meg mondjuk a VR is), azért vettem.. nem azért mert annyira kellett. Van itthon vagy 4 készlet amúgy is. VR Box-hoz meg még hozzá való telefonom sincs :D Ja meg egy laptop billentyűzet. Na, arra mondjuk tényleg szükségem volna, miután meglocsoltam a laptopot.. :N

    Más: valaki linkelte a napokban ezt a kis mozgásérzékelős lámpát: [link] Ebből vagy hasonlóból esetleg olcsóbbat tud valaki? Az a terv, hogy mivel rossz a kocsiban a csomagtér világításom, egy ilyennel helyettesíteném. Ez pont jó, mozgásérzékelős, így ha matatok a csomagtartóban akkor világít, egyébként meg nem. De elég fényt adna vajon? Jó lehet arra amire nekem kellene?

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák