Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz Outlander #14566 üzenetére

    Ne haragudj, de nem, nem jatszom. Nem szeretnem ujra leirni, mert felek azt hinned, hulyenek nezlek, pedig nem, sot, elhiszem neked, hogy en vagyok az ertetlen, de meg most sem ertelek, az alapjan, amit leirtal.

    [link] kattints kerlek. Hobbies & Outdoor es a Today's Deals ful, ami alapertelmezetten fogad. Na, ITT lathato ugyebar az aktualisan futo ajanlatok, es a Next deal's -re kattintva, pedig egy ujabb oldalnyi ajanlat, ahol jar vissza a szamlalo, ami ha lejar, az aktualis oldalon talalhato ajanlatok elesek lesznek. ITT allt ma reggel a szamlalo UGY, hogy az ma, helyi ido szerint 17h -kor kellett volna elesednie, azaz, most 17h-ra vartam a D4-es toltot, hogy $39.95 helyett, $24.99 legyen (es meg a Cycling Bike Bicycle 2 Laser Red izét is, de ez most mindegy csak mint tampont emlitettem meg).

    Ehhez kepest 5 utan par perccel odaneztem, az egesz oldalnyi ajanlat, ami MA 5-tol aktiv kellett volna, hogy legyen, egy ujabb 10 orat kapott, ami utan lesznek aktivak. Coming soon mindegyiknel es a Sold mellett is majdnem mindenutt 0 szerepel (azaz, mintha nem is lett volna egy sem aktiv).

    Azt meg csak el tudom hinni neked, hogy 10 orankent aktiv lesz 25 dolcsiert egy D4-es tolto, amit egyik munkatarsuk "gyorsan megvesz", de hogy a nyomoronc bicaj hatso lampabol sem adtak el egyet sem (csak peldanak okadék, de az egesz oldalt felismerem, ami - huszadjara irom le - ma reggel visszaszamolt es most 5-kor kellett volna, hogy akriv legyen, ami helyett most ismet Coming soon es majd hajnali 3-kor lesznek aktivak. Talan).

    En inkabb arra gondolok, hogy valamiert megsem indult el.

    Es igen, azt is tudom, hogy milyen az, amikor tenyleg elfogy valami egy ilyen akcio keretein belul, mert akkor ugy remlik, hogy az ara at van huzva es oda is irjak, hogy Sold out (talan pont tegnap volt azt hiszem pont egy ilyen, amikor a 3W 24led COB LED lapka elfogyott).

    Erted-e, hogy nem erted? :D

    Szerk.: MINDEGY! Egy szo mint szaz: a kovetkezo alkalommal, amikor lejar a szamlalo ISMET lesz abbol a D4 toltobol, jol latom? Vagy kaprazik a szemem es Neked lesz igazad: rotalodik a kinalat, mast tesznek majd ki, csak "beragadt" a mai (ami egyszer sem indult el? :D :F ). Miert nem irtak oda, hogy eladtak belole barmit is? MI az, ami elfogyott, ha Sold: 0 szerepel ott?

    [ Szerkesztve ]

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák