Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    válasz bul07 #107456 üzenetére

    Köszi ezt nem tudtam.

    Akkor meddig várjak?

    Még nincs késő, csak a dec 12 napján rendelt 2M Micro USB Flat Braided Charger Cable amit itt ajánlottatok :) megjött tegnap.

    nov28
    25 in 1 Screwdriver Wallet Kit Repair Tools ez nov 28 volt, megjött már, finom munkához egy darabig jó lesz, mondjuk napszemcsihez, de eröltetni nem lehet, 1 dodo-t megért azért.

    nov30
    4PCS Double Side Screw Extractor 1 dodo, elvileg hss, vasas ismerős szerint az is, egész hasznos, bár brahiból rendeltem mert elnyalt fejű csavart egy sima gumiszallaggal is ki lehet venni gyorsabban, de legyen műhelyben ilyen is. ezt a pénzt megérte.

    xiaomi toll is megjött épp ma, szép, elegánsan egyszerű 0,59 dodo volt, remélem nem fog beszáradni, olvastam itt gondokat, a betét benne swiss.

    a dec 2
    nos ebből van 3 de ezek még nem érkeztek meg.

    dec10
    ebből 2

    dec12
    a kábel 2m lásd fenn de ez meg is jött.

    dec17 és 21 szotyizótál meg golden xiaomi

    valamint ajánlás is kellene

    fotogépbe kellene ajánlott litium akku amit bátran mertek ajánlani úgy, hogy akár 8-12 db-ot is rendelnék.
    ehhez lii töltő 4db-os

    valamint érdekelne olyan szájzuhany amit ajánlotok is, lehet travel is meg itthoni is.

    köszönöm szépen

    [ Szerkesztve ]

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák