Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz Fr0z3n #8 üzenetére

    30 éves vagyok kb 15 éves korom óta dohányoztam 28 évesen tettem le végleg. Az utolsó jó négy évben egyre jobban szívtam napi 1, másfél dobozzal elment, ha buliban voltam 2-3 is lazán, a pia mellé nagyon megy. Az első héten nyugodtan mondhatom, hogy a poklokat is megjártam olyan hiányom volt. Remegtem, szédültem, igen idegbeteg is voltam, aztán ahogy múltak a napok egyre jobb lett. Második héten már az idegbetegeskedés is alábbhagyott, persze elég gyakran gondoltam a cigire, álmaimban is gyakran visszaköszönt, de kitartottam. Az egész csak akaraterő kérdése, ma már rendszeresen is sportolok, arra mindig van idő, ez is csak kifogás keresés, ha más nem, akkor napi fél óra kocogás, vagy tekerés, de az is valami. Senki sem mondja, hogy fitneszterembe kell járkálni! Igen 4 műszakban járkálok dolgozni, van hogy 12 órát dolgozok, van időm rá, sokszor tele a tököm mindennel, de a stressz levezetésének is jó én szerintem.

    Ma már nem szoknék vissza, nem is gondolok rá, most is csak a téma miatt. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Új hozzászólás Aktív témák