Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr0z3n

    őstag

    válasz lezso6 #6 üzenetére

    Ez nagyon igaz amit most írtál. Sokaknak csak annyiból áll: "gyűlölöm és/vagy lenézem a cigiseket". A másik, hogy szokjál le, menjél sportolni. Mondani baromi könnyű. Rohadt sokaknak nem megy. Én is próbáltam, de agresszív leszek, szédülök, hányingerem van. De nem adtam fel, az első 2 nap így telt el, gyakorlatilag nem lehetett hozzám szólni. Eltelt még 2 nap, ez idő alatt szinte minden körülöttem lévőt sikerült megbántanom. Inkább szívom.

    A sport meg külön fasza tud lenni, akinek van rá ideje meg kitartása, könnyen dumál. Eztvágták a fejemhez. Állandó éjszakásként had lazítsak már úgy ahogy szeretnék, ne mások akarják megmondani mit csináljak. Ki lehet próbálni amit csinálok, aztán lehet szájalni. Bocs, ez kikívánkozott.

    A kórházas témához: Arra nem gondol senki, hogy ezeknek az embereknek már mindegy szívják vagy sem? Az én nagyapám is tüdőkórházba került, pedig akkor már 10 éve nem szívta. Egyéb megbetegedés állt a háttérben. Ekkor megkérdezte az orvost, szívhatná-e újra, aki azt mondta: "Szívja Bandi bá, ez már nem ront a helyzeten". Ott voltam, hallottam.

    Lehet baszogatni a cigiseket, de ennyi erővel azokat is, akik boltban vásárolnak. Megeszik azt a sok szemetet.
    A mai világban az a bio, amit éjszaka permeteznek, hogy ne lássák. Ebben a témában soha nem lesz egyetértés. Szívja, avagy sem. Egyéni döntés, nem fikázni kéne.

    Scholes9: Aha. Ugyan mond meg, városban kinek van kertje? Az emberek nagy része tömbházban lakik, ahol túlnyomó többségben még egy erkély sincs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák