Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz t72killer #11 üzenetére

    "...választhatsz: a guglit engeded, hogy nyúlja az adataidat, vagy a bűnözőket...."

    Azt is választhatod hogy Aliexpressről rendelsz egy Nokia 3310-est, üzemeltetsz saját mailszervert, duckduckgoval keresel, stb..

    (#10) Eastman
    Néhány screenshotból nem tudtam meg, hogy mi a problémád :) Szerintem világos amit leírtak, főleg az új változatban, a lényeg nem változik csak egyértelműbbé tették a megfogalmazást.
    Ebből nekem az következik hogy most csak szerencsétlenül van leírva 1-2 dolog, de alapvetően pl. a drive-ba feltöltött privát dolgok nem fognak egy google keresésben megjelenni vagy nem lesznek eladva a google partnereinek.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz t72killer #11 üzenetére

    Ez marha nagy gond. Érted, PC-re többféle OS-t tehetsz, telefonra meg van az az 1, amivel kijött.

    Amúgy a screenshotokon levő dolgok egy része tuti azért van, mert 5000 ország törvényeinek meg kell felelniük, és te bárhonnan hozzáférhetsz a tartalomhoz, aminek jogilag lefedettnek kell lennie. Az már csak hozadék, hogy ezután már akármit megtehetnek :D

    De mondjuk ez legalább egy szerződés, számokérhetőek, elvileg. Nagyon elvileg.

    Nálam az az új eljárás verte ki a biztit, hogy már nem csak anonim, nem összekapcsolható adatgyűjtés van, hanem konkrét neves profilozás. Az anonimot lesz*om, gyűjtsék, de ez már sok. Nem mellesleg ez már konkrét törvénysértés is.

    Azt meg ki gondolja, bármelyik e-mail szolgáltatónál, hogy a szolgáltató nem olvassa, ami átmegy rajta? Nála van az adat...

    A trackelés ellen a Ghostery + Adblock elég jó, de néha macerás amikor nem működik miattuk valami oldal. (Pl. NKM Földgáz mérőállás-bejelentés...)

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák