Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    ott a jó példa
    a kedves képviselők és egyéb politikusuk fizetéséből egy picit lecsippentve már meg is van a hiányzó pénz
    tisztelet a kivételnek, de a nagy házba 80-90% csak azért jár be mert muszáj, és a semmittevésért cserébe kifejezetten jól fizet

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz t72killer #18 üzenetére

    én voltam sorkatonaként homokzsákot pakolni ( :
    ha gyülekező volt nem én ájultamel pár perc vigyázzban állás után, hanem a "hivatásosak"
    és nem én loptam szét a laktanyát, hanem ők
    mióta a sorkatonaság megszűnt azért picivel rosszabb életük van, de bő felét azonnali hatállyal rúgnám ki, lehet elmenni dolgozni
    gépparkot meg minden szutykot is erősen lecsökkenteném, mert lóPh@szt se érnek ha baj van, csak fölöslegesen zabálják a pénzt

    Lalikiraly
    egyszer mink' nagyon okos mindenhez is értő infoanalitikussssok összegyűltünk építkezni, fel kellett volna rakni egy falat, hát hatunknak nem jött össze ( : hívott a jóbarát' egy kőművest, 10 perc alatt többet felrakott mint mi 1,5 óra alatt
    aszongya'...egyszerű ez, csak rakni kell egymásra ((( :
    uo. munka mint egy irodistáé, arra is szükség van és erre is, lehet előbbihez kell kétdiploma - sokszor s_gghülyének se árt lenni mellé -, építőiparban pedig ell kell viselni az időjárás viszontagságait, egészségkárosító anyagot, fizikai igénybevételt, ezt értelmesebb országokban már régen felfogták - kontárok megint más téma -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz wintikek #35 üzenetére

    elég sok ember dolgozik keményen, sokan gyerekkoruk óta, mégse tol állambácsi alájuk semmit - max a "kötelező" alámizsnát amit mindenki megkap - , a focista mitől is több? mert apánknak' az egyik heppje a foci? állami pénzből ilyenre egy ft-ot sem szabadna költeni, ez az ország nincs olyan helyzetben, egyébként is tisztelet a kevés kivételnek, a röhej kategória a magyar "focista"
    ez attól független, h esetleg az a pénz nem kórházakra ment volna

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Eastman #42 üzenetére

    én is filóztam rajta mi lehet az olaszoknál, ott még nem jártam, gondolom annyira azért nem tojnak a higiéniára, de mégis brutális számok vannak náluk, ellenben a görögöknél 1000 alatt van a fertőzöttek száma, ott már jártam több területen, hát nem azt vettem észre hogy ők valami szuper higiénikus társaság, de vendégszeretet/bandázás az csillagos ötös, de esetünkben ez is csak a kis számok ellen dolgozik
    sztem erősen feltételesen kell ezt a tabellát kezelni, azt se hiszem el, h kínában teljesen megállt a fertőzés, már kb beérték az olaszok és usa a hivatalos adatokban

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák