Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz dabadab #73 üzenetére

    szezont keverjük a fazonnal:) nem mondtam h pl németországnak a fosszilis energiákra kellene alapozni
    ha rajtam múlik, 2. vh után még az atom fogalma es megszűnik, nemhogy erőművek, ezt megfejelte csernobil, és volt még talán japánban egy "kisebb" baleset
    nem a szénerőműveket kellene erőltetni, épp azt mondtam, a fegyverkezésre meg hatalmi rivalizálásokra elköltött dollár csilliárdokat, talán, mondom talán, abba fektetnék, h vagy a jelenlegi megújulók hatékonyságát javítsák, v találjanak ki egy újat, akkor mindenkinek jobb lenne, de ez max utópia, költünk háborúkra, fegyverekre, aztán szépen csendben reménykedünk, h több atom katasztrófa nem lesz, globális összefoggással biztosan lenne alternatív megoldás, hangsúly a globális szón, és fegyverkezés/háborúzásra elköltött pénzek helyett
    az én véleményem továbbra is az, az emberiség és az atomenergia relációja, mint mikor a kis gyerek égő gyufával játszik a szalmakazal mellett, persze csernobil korában még más volt a világ, de ismerjük a történelmet, szereti ismételni önmagát

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák