Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szpeti40

    addikt

    válasz Samus #87 üzenetére

    Pont erre gondoltam én is, hogy vajon mi lesz a következő baromság :W

    Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

  • válasz Samus #87 üzenetére

    Szerintem: TV, Monitor, Gameboy (ezzel már működik :D ) , Okosóra, Okostelefon, Nokia 3310, Matáv vonalon vezetékes telefon beszélgetés közben...

    Viccet félretéve ami nem jó ebben a nagy bányászlázban az nyilván a minden hardver árának jelentős növekedése, a felhasznált áram mennyisége, hatalmas mennyiségű szén-dioxid termelés = Ózonréteg még jobbani szétcseszése -> globális felmelegedés felgyorsítása = eltűnik a tél/ősz, tavasszal már 40 fok lesz, nyáron 90 faktroros naptejet használunk majd, és persze a nyomonkövethetetlen pénz amifelé persze mennek a bankok :W és jól elértéktelenedik majd a készpénz. Óóóóóó jeee! Mindezt azért mert minden nagy fejes hajt a nagyon-nagyon sok pénzre és ezt mindenki akinek van pénze majmolja. Nem sajnálom én senkitől, csak az a baj, hogy nekem így nem lesz több, ellenben kevesebbet ér már most amiért dolgozom és persze az informatikai eszközök amiket szeretek, nehezebben megvehetőek számomra, sőt már kezdek az árak miatt hányingert kapni 1-1 hardvertől... Tényleg focistának kellett volna mennem, a kapzsiság miatt át fog itt alakulni a szakma. PC Gamingről már évekkel ezelőtt lemondtam, a folyamatos fejlődéssel tartani a lépést (pénzben) elég nehézkes volt számomra, most meg hagyjuk... Tudom a számítástechnika sosem volt olcsó, de most kifejezetten drága. Olyan ez mint a '90-es évek legelején 486-ost venni, több havi fizu kell hozzá, és mi lesz még... :F

    [ Szerkesztve ]

    >>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Új hozzászólás Aktív témák