Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Yeffy #20 üzenetére

    Nagyfaterom tavaly távozott el, most megy el a lakása. Falu, Szabolcsban, pocsék helyen, régi, óriási lakás, rengeteg olyan hibával ami igencsak fájós lehet javításkor, dörgedelmes rezsivel, melléképülettel, ami viszont 2 szezon és bedől, brutális kerttel, ami mondjuk szép és gyümölcsfás, de oda konkrétan kertész kell, akkora.

    Dupla ár a becsülthöz képest, mert lett falusi CSOK és mindenkinél elszabadult az agyrém. :P És ez a bemondott ár volt, tehát nem részünkről lett forszírozva. Ha kellett volna szerintem még simán lehet 20%-ot tenni erre is.

    Másik oldalról meg Pesten vennék lakást, magamnak, meguntam a nyomorultul "újítgatott" albikat, az agyhalott tulajokkal együtt. Sajnos viszont nem vagyok elég "tökös" ahhoz, hogy 3 gyereket és erre a hitelt rávállaljam egy hombár épülettel és egy raklap hitellel, így a kis excel táblám annyit mondott a 2 évvel ezelőtti terveimre, hogy "figyu tesó, akkor te most még dolgozol 5 évvel többet ugyanazért, mert más meg agyatlan barom". Taps. Erre viszont már az volt a válaszom, hogy srácok, én meg akkor esélyesen itt engedtem el az országban való tevékenykedésemet, mert ehhez nekem semmi kedvem, de semmi.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák