Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Nordic #4 üzenetére

    nekem is ez lett a megoldás :K kb 12 évig cigiztem kisebb-nagyobb megszakításokkal: egyszer majdnem 2 évig bírtam és 2-3 nap alatt úgy visszaálltam a régi mennyiségre, mintha abba se hagytam volna... az ecigi pedig szó szerint egyik napról a másikra teljesen leváltotta... annyi, hogy más a szeánsz: 12 évből nagyrészt kézzel sodortam magamnak, ez a része hiányzott egy darabig... meg nem az van így, hogy megadott időközönként rágyújtok és elszívok egy szálat (ami nagyjából fix időt jelentett), hanem gyakrabban-ritkábban párat pöfékelek... pl kocsiban sima cigit soha nem szívtam, de ez hosszabb úton ott van mellettem és pöfékelem gondtalanul, ha rámjön :)

    összegezve mit nyertem? a legutóbbi készülék 2 akkuval bő 2 éve 20 körül volt, folyadékból pedig november után most rendeltem kb 8ezerért... ami fél évre megint elég lesz... havi szinten kerül max 1500ft-ba a szenvedély (ami lassan 1 doboz cigi ára) ...egészségemen meg érzem, hogy amikor cigiztem, akkor bicajjal hazatekertem a melóból (5 km) és lépcsőzés után ki voltam fulladva... ahogy átszoktam, 2hét után mintha kicseréltek volna: meg sem kottyant, ami előtte kifullasztott... nem terheli olyan szinten a tüdőt, mint a sima cigi

    ui: ja azt azért hozzáteszem, hogy nikotinos löttyöt használok... (de már csak 3mg-st) érdemes vigyázni az "adagolással", mert cégnél egyik raktáros kitalálta, hogy ecigire vált, bevásárolt 12-es löttyből és első hétvégén rendesen túlnyomta :D nem is gondolta, hogy gond lesz: tetszett neki és szívta ész nélkül... majd 1 napig kóválygott, mint a mérgezett egér

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Narxis

    nagyúr

    válasz Nordic #4 üzenetére

    Akkor neked ez kellemetlen hír.

    Csütörtöktől tilos az e-cigaretták jelentős részének forgalmazása [link]

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák