Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ksanc

    őstag

    válasz mzso #8805 üzenetére

    Bakker, nem tudok megoldást olyan problémára, ami nálam nem jelentkezik! Nem tudom megnézni, mi a gond.
    Adjon már valaki végre egy ilyen telót, vagy komplett rom mentést, hogy megnézhessem.

    Semmit nem moddoltam, ez kompletten az az fw, ami fent van a doogeee hivatalos oldalán.

    Tehát a gond ez:
    1. állítás: a gyári fw-ben van a kártékony cucc
    2. következtetés: mindekinél, aki ezt az fw-t használja, jelentkeznie KELL a problémának
    3. probléma: NEM jelentkezik mindenkinél
    4. kérdés: mi a kölönbség??

    Ha azt mondod, hogy nem jelent semmit önmagában az, hogy pl. nálam sincs gond, a kérdés akkor is az, hogy mi váltja ki? Mert önmagában a gyári fw nem, akár tetszik, akár nem, és akármilyen kényelmes is szidni a gyártót.

    Én nem tudok olyan hibát javítani, ami nálam nincs.

    Flash Tool:
    A telót ki kell kapcsolni, rendesen, azonban van olyan teló, ahol ilyenkor nem kikapcsolás történik, csak egy "mélyalvás" alapértelmezés szerint, ezért a biztos megoldás az, hogy kivesszük az akksit, aztán visszatesszük. Az szintén változó, hogy akksi nélkül csak az usb-ről táplálva is működik, vagy csak akksival, a biztos az akksival együtt.
    A Flash Toolnak az ún. CDC driver kell, ez az üzemmód pedig csak a teljesen kikapcsolt telónál jelenik meg a kábel csatlakoztatásával.
    A lényeg, hogy teló legyen kikapcsolva, aztán bármilyen művelet, download, read back stb. elindítása UTÁN kell a telót rádugni a kábelre. Ha a megfelelő driver telepítve van, akor el fog indulni a művelet, NEM kell a telót kapcsolgatni.

Új hozzászólás Aktív témák