Új hozzászólás Aktív témák

  • hommeros

    őstag

    válasz bambano #54 üzenetére

    Pro és kontra. Van mindkét oldalról néha rossz reakció. Itthon a nagy átlagot (vállalkozásokat értve) nem a szakértelem érdekli, hanem a seggnyalás és a körítés. Mindegy, ha az IT infrastruktúra Jancsika PII-séből áll, ha 500ft-ért dolgozik és mindemellett alázatos mint egy kutya. EU-ba szolgáltatva azért már árnyaltabb a helyzet. Ott már nem a profizmus része hallgatni a válogatott telefonos sértegetéseket sem. Sajnos itthon nem tudják megfizetni a macro vállalkozások az IT-t, ráadásul sokan azt hiszik (kiindulva a lowcost szolgáltatásokból), az egész szakma egy két kattintásos ipar. (ezt többször láttam leírva kliens oldalról.) Lehet, hogy negatívan írtam le a dolgokat, de 15 év után így látom sajnos.

    A rendetlen ügyfél szerepét én is próbáltam eljátszani OTP-nél az ügy kapcsán, de nem foglalkoznak vele. A pénz marad még náluk 2 évig. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Új hozzászólás Aktív témák