Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Retekegér #1 üzenetére

    Bizony, úgy tudnak csak olcsók lenni, h közben belefulladnak a szmogba...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    Halkan jegyezném csak meg, h gyakran az újrahasznosítás több károsanyag kibocsátással jár, mint az "új". Pl. papírból ha újra papír készül, és szép fehéret szeretnél, akkor az nem lesz sem olcsóbb, sem környezetkímélőbb... OK, fa nem kell már hozzá, de víz és rengeteg vegyszer + energia igen.

    Inkább azt kell elérni, h a kitermeléskor ne lakják le a környezetet, és végre legyenek újra tartós fogyasztási cikkek. Igen, én vagyok a fogyasztói társadalom alja-söpredéke: :O hűtőt, mosógépet, mobiltelefont, stb. nem akarok 2 évente cserélni.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz #06658560 #18 üzenetére

    :U Szerencsés vagy :)
    Hűtő 3 éves, nincs napon, de a műanyagok megkeményedtek, töredeznek. Hűtő elődje minőségi -nem low budget volt... eresztette a gázat. Szerelő (a hivatalos szervizpartnerük) jött, látott, töltött. Mondta akkor, ha ez is elmegy, akkor dobó. Pár hónap és jöhetett megint. Megmondta, h ez dobó, mind így végzi, a csövezés eloxidálódik, bárhol ereszthet, vége, vagy 3 havonta ~12 k -ért töltés.

    Mosógépből egy sokérzékes intelligenset már dobtunk, mert 50k lett volna bele a nagyonokosság, de a szerelő azt mondta nem cserélné, ill. nem ad rá garit (lol), mert másnál is a 3. lett jó, neki nem éri meg ennyit szívni vele. Leírtuk. Az új másik (NAGY) márka, szintén vezérlő hiba, egyelőre öblítés nincs programból, csak ha a direkt az öblítő progira kapcsoljuk... ismerős, keressük már az utódját...

    De sajna mikrós és hipi-szupi kávéfőzős-gőzölős sztorim is lenne, de nem akarlak untatni.
    Hozzátenném, h semmiből nem a noname, vagy "platóról leesett" ilyen-olyan cuccokat vettük, hanem a nagy márkák felső-közép (de nem a luxus extrás) cuccait. Samu TV előtt respect, 11 évet bírt! :R

    Nagy okosteló 1 naposan szerviz, OK van ilyen, csere. Pár hónaposan ismét, nemrég már garin túl javíttattam, de megint sz@r. Asszonynak dettó. Pedig nem dobáljuk, nem mossuk hideg vízben ;] , meg mittomén, vigyázunk a cuccainkra.

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák