Új hozzászólás Aktív témák

  • >-48-<

    aktív tag

    "A társasjátékokat a djuice a hétvégén már el is jutatta az SOS Gyermekfalunak"

    Én meg ehhez grat! :C :R

    #!

  • Segal

    veterán

    Kicsit olyan érzésem van mint a tv-s betelefonálós műsorokba hívd a 0690 számot akár többször is hogy jobb esélyed legyen...
    Ha mindenki több szelvénnyel játszik nyilván romlik mindenki esélye és az egyedüli győztes a dzsúz :DDD
    Valamiért mostanság igen erősen djuice meg apple nyaló lett az oldal kár érte ugyanakkor meg fontosabb dolgok csak másnak jelennek meg....
    Kiváncsi leszek mikor jön pl hogy a Nokia Windows 7-es mobilok felé kezd hajlani vagy a kiterjesztett valóságos videó stb tehát ami HÍR értékü

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Bling95

    őstag

    válasz Segal #3 üzenetére

    ez egy djuice blog :) érdemes foglalkozni mert djuice vmi újat csinál, amit a többi szolgáltató nem...

    off: nokia win7?????? ez új :Y

  • plus44

    veterán

    Zsír az a fotel, grat.:D

    “This is where the road crashed into the ocean...”

  • baleee89

    aktív tag

    grat a fotelhez! :C

    VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

  • johny dragon

    aktív tag

    válasz Segal #3 üzenetére

    "Csupán" annyi a különbség, hogy a betelefonálós showban minden hívás 300 Ft, míg a Djuice ingyen ad pontokat pl. a bizidért. Ráadásul ha 5.-ben kitűnő voltál, akkor is beválthatod. :K

    Xperia mini pro 4.0.4

  • Segal

    veterán

    válasz johny dragon #8 üzenetére

    Értem én nem is arra céloztam hogy ebből szednék meg magukat a mobilarénások hanem csak azt hogy egyre több a bulvár az oldalon. íííííípl a múltkori is hogy már ehetek is az U26-ban. Mi köze ennek a mobilokhoz? Mi lesz a következő hogy az egyik sarokba állatsimogató jött létre az állatkert jóvoltából és x kristályért megsimogathatsz egy kigyót vagy hogy a fővárosi nagycirkusz itt mutatja be az új fókás számát esetleg hogy Joli néni a takarító elesett és gyűjtést szerveznek neki jöhetnek a kristályok? Összefoglalva a LÉNYEGET ha ez a legkirályabb legdivatosabb leglegleg szolgáltató akkor hogy lehet hogy mégsem jut előre és toronymagasan örzi a negyedik helyét? Úgy hogy a meki sem árul nokia vagy samsung menüt ahol hambi helyett mobil jár a hasábkrumplihoz még akkor sem ha ez újdonság lenne mert a konkurenciái nem árulják. Az meg hogy kedvezményeket adnak főleg ruházatra hát nem is tudom múltkor egy kezdetleges kis oldalon jártam annyira új volt hogy a neve is alig jut az eszembe valami vatera vagy minek is hívták ahol lényegesen nagyobb kedvezményeket lehet találni és még ki is hozzák. Már ezerszer megírtam de akkor legyen újra ha dinamikus növekedést szeretnének akkor az előfizetéses készülékárakat kéne kb a harmadára csökkenteni és jönnének ezerrel az ügyfelek....

    OFF: Amúgy már a konkurens oldalon is kintvan a Nokia Win 7 hír de a vezető mobilos oldalnak ez úgy tűnik lényegtelen biztos ma is valami Djuice hír vagy valami Apple kiegészítő hír jön előbb a win7-es Nokiás ráér majd akkor ha már konkrétan be is jelentik a telefonokat...
    El lehet adni a lelkedet külföldi oldalakon is látni olyan híreket amik reklám céluak ezzel nincs is semmi baj csak mértékkel kell csinálni és úgy hogy az ne menjen az amúgy igen is fontos többi hír rovására.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Segal #9 üzenetére

    Hali,

    1. Pontosan ugyanannyi hír és teszt van az oldalon, mint mondjuk egy évvel ezelőtt, sőt. Talán kicsit több (tesztből mindenképp, főleg a videók száma nőtt).
    2. Amit te bulvárnak nevezel, azok a normál tartalmaktól tökre jól elkülönített szponzorált blogok, amelyek nem a hírek rovására, hanem melléjük kerültek. Ez plusz tartalom, ami semennyire sem csökkentette a hírek és a tesztek számát. Ha megnézed, akkor állandó hírszerkesztőnk, (An)Dante egyetlen blogbejegyzést sem írt, direkt azért, hogy az ő munkáját ne bontsuk meg.
    3. Ami szerinted bulvár, az szerencsére sok olvasónak viszont hasznos. A Mac-re váltós blogot rengetegen követték, az Apple tartozékoknál szinte kívánságműsor volt, hogy mit próbáljunk ki, a djuice kapcsán valódi párbeszédet tudtunk csinálni a szolgáltató és a fórumozók között.
    4. Lehet, hogy te utálod, de egy pár olvasó meglehetősen happy volt, hogy az LG-vel nyerhetett ajándékokat a blog miatt, mondjuk.
    5. Lehet, hogy szerinted ez mind rossz, mi viszont februárban ÖT fővel megyünk Barcelonába az MWC-re, hogy olyan tudósítást csináljunk, amire nem csak az országban senki sem lesz képes, de sanszos, hogy KK-Európából sem. Az oldal bevételeinek egy igen komoly szegmensét erre költjük, pedig vehetnék belőle mondjuk DLNA-s LED TV-t is, mert még egy HDMI csatlakozó sincsen a CRT-men.
    6. Lehet, hogy ez szerinted mind undorító bulvár, de emiatt van arra lehetőségünk, hogy két nagyon komoly kamerával újítsuk meg a szerkesztőségi eszköztárat, aminek az eredménye az lesz, hogy minden videónk kiváló minőségben és 720p-ben lesz nézhető.
    7. Megértem, hogy a nokiaprogramok.hu oldal üzemeltetőjeként neked fontos az a pletyka, hogy win7-es mobilt adna ki esetleg, netántán egy orosz újságíró véleménye szerint a finn cég. Nekünk sem érdektelen, de igazából egyelőre semmi konkrétum nincs. Kitesszük, persze, de biztos nem lesz vezető anyag.
    8. MInden blogunk heti két bejegyzéssel fut. Apple blogbejegyzést tehát maximum kettőt fogsz olvasni, akárcsak eddig. Ha nálad ez kicsapja a biztosítékot (összehasonlításképp: a heti maximálisan szakmai hírek száma 50, a blogbejegyzésekkel együtt - amiben az akciófigyelő, a szerkesztőségi blog, a rádiós infók is benne vannak -mondjuk 70 hír megy ki), tehát az összes hírek konkrétan 4%-a jön az Apple blogból. Ha ez neked sok, akkor az elég furcsa szemléletre vall.

    Ez az egész pedig totál OFF.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Adamul

    tag

    válasz Bog #10 üzenetére

    Kedves Bog!

    Az elején egy kicsit engem is megleptek ezek a djuiceos cikkek, de azért mert a konkurenciától meg semmi nincs (akkor még nem tudtam, hogy ezek szponzorált írások). Viszont amit írtál azzal teljesen egyetértek, és én örülök neki, hogy ilyen színvonalas tesztekhez ingyen hozzá lehet férni. Valamint annak is örülök, hogy végre jó felbontásban kerülnek majd fel a videók, de azért az mégis vicces, hogy - jobban belegondolva - Segal felvetése nélkül ezt se tudtuk volna meg így, csak majd mikor 3.-4., sokadik videó is jobb minőségben kerül ki!
    Szóval én azt mondom, hogy csak így tovább és várjuk az MWC-s cikket!
    Ja és Kellemes karácsonyi ünnepeket! :))

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Adamul #11 üzenetére

    Szia,

    engedd meg, hogy egy ponton megcáfoljalak: a kamerák érkezéséről külön szerkesztőségi post lesz majd, egyrészt, mert rohadtul fogunk örülni nekik, másrészt pedig azért, mert a felajánló annyit azért megérdemel, hogy legalább ennyiben megemlékezzünk a gesztusról. Nem tudom, hogy mennyi idő lett volna 600k HUF összeget kigazdálkodni, úgyhogy hatalmas segítség nekünk ez a két kamera, amiket reményeink szerint január első heteiben át is vehetünk.

    Nagyon sokat agyalunk azon, hogy miképpen tudjuk minőségibbé tenni az oldalt. A két kamera egyértelműen ezt szolgálja, de ugyanezért ruháztunk be külső vinyókra, mivel a videózás rengeteg tárhelyet emészt fel, s ugyanezért bővítjük újabb 2 giga rammal a gépeinket. Mindezek mellett elkezdtük egy iMovie-nál komolyabb vágóprogram elsajátítását is. Ez utóbbi kivételével minden fejlesztés pénzbe kerül. És igen, az, hogy tudunk ilyesmire fordítani, nagyon nagy százalékban a szponzorált blogok jelenlétének köszönhető.

    De komolyan, már annyit írok ezekről, hogy lassan születhet belőle egy külön post :D

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák