Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabex

    őstag

    válasz AuraSync #33 üzenetére

    Igen, az nem jelent bizonyítékot, hogy lebegsz a háza felett és a kamera épp a házat, vagy udvart veszi. Lehet az műszaki gebasz is, vagy akár épp beállítás kérdése, szóval az nem jelent konkrét bizonyítékot szerintem... Én is Tesco parkolóba szoktam járni :D Csak nem Bp-i vagy és az Erzsébetiről írsz :D Tegnap is ott voltam és repkedtem néha az emberek fölött is pár pillanatra, de ahogy te is írtad nem alacsonyan és igazából nem szánt szándékkal, hanem épp a körforgalmi tesco 3szög reklámot közelítettem meg abból az irányból.
    Nekem P34K van és elég hangos, de senki sem foglalkozik vele...
    Ennyi erővel nekem is ki kellene hívnom a rendőröket, mert ott a parkolóban rengetegen tanítják a párjukat, gyereket vagy más személyt és jogosítvány nélkül vezetnek?
    Nem magánterület, de hivatkozhatnék a közlekedés vagy vásárlok biztonságára, na de minek... Mit érek el vele :)
    Az online adatgyűjtés az brutális mértékeket ölt sajnos és egyszerűen nem tudsz mit tenni...
    Burokban sem élhetsz, szóval az arany középutat kell megtalálni valahogyan.
    Visszatérve a mavick air2-re azt kell mondanom, hogy tényleg eltalálták :) Remek fotók, OcuSync2 és az üzemidő miatt váltani fogok tutti, szóval majd meghirdetem a P34K-t... Nem übereli a P34K színmélységét, de mivel nem profi dologra használom, ezért megteszi az Air2 is...

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Új hozzászólás Aktív témák