Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Achar #11 üzenetére

    Pont ők fogják megszívni. Főleg hogy a FB más oldalakat is birtokol és pl ha Instán kihágsz akkor gyakran FB-on is letiltatnak vagy bannolnak.
    Emlékeim szerinte FB komoly pénzeket öl a saját video sharingjébe, próbálnak gamereket, youtubereket átcsábítani, sőt valami streaming próbálkozás is van a FB gamingel...
    Nyilván ez csak úgy működik ha fizetnek... Ha jön a Diem akkor nyilván abban fognak... Amit jó eséllyel csak korlátozottan tudsz FB-n kívül elkölteni, ha váltasz dolcsira tuti buksz és ha bármi kihágást elkövetsz hozzá se jutsz a számládhoz...

    Ezt társítsd a direkt ködösen és csak körvonalas megírt szabályzattal, bárkit, bármikor kisemmizhetnek.... Ez nyilván nekik ideális, de nem tudom hogy a hirdetők vagy bárki más miért fogja ezt szeretni.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz Achar #38 üzenetére

    Én se hallom hogy annyira szeretnék az emberek. Nem is csoda amúgy. Én "kocka" vagyok, de komoly problémám van azzal, hogy egy videót amit korábban láttam megtaláljak újra facebookon.
    Értem én hogy ők szeretnének mindent beleintegrálni a hírfolyamba, de ez így kb használhatatlan. Nem véletlen van minden video/streaming oldalnak hasonló felülete, így átlátható.
    Amúgy egyet értek, szerintem se fognak rábukni nyugaton, talán ázsiában ahol rosszul fizet a YT meg a Twitch.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák