Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor77

    titán

    válasz Silenzio #139 üzenetére

    "Egyél szart, egymilliárd légy nem tévedhet."

    Felhoztad a világ leghülyébb példáját. Ugyanis ha nem tudnád, a szar a légynek igenis jó.
    A D1 sem szólt másról, csak a tápolásról.

    Picsogtak volna az emberek? Biztos azért tolják ma is több százezren (megkockáztatom a milliót) Battle.net-en a játékot. Pedig nem éppen új (finonam fogalmazva), és állítólag még szar is.

    4. bekezdésre:
    Ja, mind király játékok. Látszik mind az eladási statisztikáikon, mind azon, hogy mennyien játszanak velük manapság.

    Blizzard imádat: de ha egyszer nem tudok(tudunk) rosszat mondani a BLizzardról, akkor miért mondjunk?

    "Legalább a játékot meg kéne várni mielőtt fél karotokat levágjátok és rituálisan beáldozzátok a Blizzard atyáinak oltárán."
    Ezt már írtam fentebb. Te pont úgyanúgy előre eldöntötted, hogy ez egy szar játék lesz, mint amennyir mi már most istenítjük. Pedig nekünk tényleg tetszik amit eddig láttunk, te meg szimplán nem szeretd a stílust.

    [ Szerkesztve ]

    Csinálni kell. Kész. Pont.

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz Silenzio #139 üzenetére

    A Darkstonet kihagytad. ;) A dio1 után jött ki, és már akkor tudott 3D-t. Nem volt annyira tré se, egy darabig egész jó volt. Csak aztán jött a DS.

    Viktor77:
    A D1 sem szólt másról, csak a tápolásról.
    Arról IS, meg másról is. Pl. a könyvből tanulós varázslás sztem nagyon jó volt, kár hogy a dio2-ben nem maradt meg. Volt értelme tekercseket is keresgélni, nem automatikusan kaptad a jobbnál jobb skilleket, és ezáltal minden mágus kicsit másmilyen is lett, egyik ebben, másik abban volt jobb (egy darabig, mert sok idővel minden kimaxolható ott is). És legfőképp nem limitált le a rendszer 1 skill végnélküli ismétlésére. Én a CL + FB kombót szerettem, mások a novára meg a kővé változtatásra esküdtek, a dio2-ben meg csak az FO volt király jó ideig. Igaz egy idő után változtattak rajta, akkor megint egy másik skill lett jó, az előző meg szar, ésígytovább...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák