Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Phülöp #44 üzenetére

    de mondom, ismerek olyat pl franciáknál, azért érdemes is kimenni iparosnak, bár az se feltétlen, villanyász pl itthon is megkereshet 1m ft felett
    azért kimenni h annyit keress ami itthon is meglehet sztem nem túl nagy business

    t72killer pesti faluban sztem szobafestő is lazán megkeres annyit...:) 36nm lakás van, első emberke 150e-t mondott, második 1700ft/nm-t, ami ugyanannyira jön ki, ez max 2 napos meló, de legyen 3, megcsinálom magam - ezt is ( : -
    burkolás 5-6-7e/nm, villanyszerelés 5-6e/kiállás - minden konnektor annak számít aminél nem több van egyben, villanyok, azok kapcsolói, ha váltó duplán, ha egyesével akarsz kapcsolgatni az is -, regisztált villanyászok külön történet, legalább 100e/fő/nap egy értelmes keresete
    víz 35e/kiállás és lehetne sorolni
    segédmunkás napi 15e alatt nincs, számolgassunk, 20 nap, 300e ft és még sehol benne szombat és lekerekített hónappal számoltunk
    lehet h 1 éve nem úgy volt, most úgy van, aki kicsit is épkézláb és értelmes az nagyon jól keres építőiparban

    szerk: Narxis ez a szomorú valóság, ezért amit tudtam magam megcsináltam, egyedül hagyni egyik mestert se mertem, mint kiderült, jól döntöttem..:) egy felújítás generál kivitelezőn keresztül egy vagyon, aztán lesz ami lesz, vagy az ember maga felhajt embereket, szelektál, ott van végig, úgy kisebb vagyon, de sok idő és energia, én úgy fogtam fel amíg a lakást csinálom az a meló helyem, amiket megcsináltam nálam is kijött az a havi 1m ft és ha el akarnám adni is reális lenne, új v felújított ingatlanokat keresik, lelakottakat fentebbiek miatt nem, pár éve még fordítva volt

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Phülöp #49 üzenetére

    látod ez a vicc, szakmunkás kiröhögi itthon az orvost meg programozót, elején csóváltam is a fejem, ezek szívsebésznek gondolják magukat ( :
    az h te ismerősi körödben nem keresnek annyit egy dolog, nem mondtam h gyakori, azt mondtam azért már érdemes kimenni, fél-1m-ért nem, itthon is lazán megvan építőiparban, pesti faluban biztosan

    szerk: födém volt eddig a legjobb,parkettát felszedni, aztán a salakot alóla, kiegyenlíteni, betonozni, aljzatkiegyenlítőzni, 18nm, asztat' mondták 1m jó ha kifussa', de inkább 1,2..és ja, ilyen ajánlatok jöttek, röhögtem egy nagyot aztán nekiálltam, meglett 250e alatt, tisztességesen megcsinálva, számlás építőanyagokkal, össz kb 5 napos munkával egyedül - nem siettem -, betonozáskor volt csak segítségem és aljzatkiegyenlítéskor

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Phülöp #90 üzenetére

    van az otthon, meg a külföld(ek) :)
    én leegyszerűsítettem, az az otthon ahol vagyok, ahol eddig voltam simán tudok/nék élni tartósan, akár véglegesen is, mindnek megvolt a maga varázsa
    országon belül is sok eltérés lehet, itt van példának kis hazánk

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Phülöp #120 üzenetére

    Ugy oke, nem olvastam, de ez neg mar regota igy van, utobbi evekben durvult el

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák