Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pronyo

    tag

    válasz cucka #38 üzenetére

    Megpróbálom lassan írni, mert látom nem érted :DDD

    Amit leírtam továbbra is az én véleményem, nekem fontos az ár/érték arány és ezt figyelembe is veszem mikor vásárolok.

    Lássuk a megjegyzéseidet sorrendben:

    1. Ár/érték aránya nem csak a drága terméknek lehet rossz, hanem egy olyan terméknek is ami ugyan olcsó, de nem képvisel értéket... Ráadásul amikor vettem az iPad-ot - ha már egyfolytában ezzel példálózol - akkor még nem volt ennyi alternatíva a piacon csak a Acer és az ASUS (meg állítólag a Samsung, de az nem volt kapható Magyarországon, csak a 7"-os ami nem volt megfelelő a kis felbontása miatt) ahol mindegyik drágább volt mint az iPad 2!!! (nem véletlenül tarolja le a piacot az Apple)

    2. Fejleszthetőség alatt az is benne van, hogy pl. a 24" IPS monitorom nem kell "kukáznom", ha új hardvert veszek, míg itt a billentyűzetet és az egeret leszámítva (amit kétlek, hogy megtartana bárki is) mindent cserélned kell!
    Új platform vásárlásánál itt rá vagy kényszerítve, hogy mindent cserélj, míg asztali gép esetében ez nem igaz (pl.: ha kell az új platform, akkor veszek egy alaplapot, processzort, esetleg videó kártyát is, de a többi komponens maradhat, ráadásul nem kell mindent cserélnem ehhez, fejleszthetek alaplapot+processzort, vagy csak videokártyát is)

    Ez a mindent ki a "kukába", ha igénylem a fejlesztést hozzáállás az pocsékolás amit én személy szerint rühellek, de emberek vagyunk, így mindenki más és más!

    3. A játékokról meg annyit, hogy én a saját magam által preferált játékokat tartottam szem előtt, mikor a véleményemet közöltem és ezekhez a mobil GPU-k ezeken a felbontásokon használhatatlanok (ami használható ilyen felbontáson az NASA költségvetési körbe tartozik :DD)!

    Nekem ennyi elég - i5 2400, 8GB, EVGA GeForce GTX 560 Ti Maximum Graphics Edition, iPad Air, iPhone 4S, Olympus OM-D EM-5

Új hozzászólás Aktív témák