Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagit

    addikt

    Vettem az aprón egy HP 2510p-t asszonynak, az eladó korrekt volt, úgy hirdette hogy leöntötte és nem megy a billentyűzet de a gép azóta is müxik, használja is.
    Képet is küldött, 20k-t kért érte futárral. Beleugrottam mert volt benne 2 gb ram, 80 gb 1,8" zif vinyó és a töltő is eredeti illetve az akku is 80%-os gyári. Arra gondoltam ha nem is javítható akkor ki tudok majd árulni belőle 20k-t.

    Meg is jött a gép, szép állapot azonban az érintőgombok se mentek a bill felett se a touchpad. Írtam az eladónak és erre az volt a válasz hogy a gombokra azt hitte hogy a bill része, a touchpad-ot meg csak "elfelejtette" mondani.

    Azzal kezdtem hogy eladtam a vinyót egy ipod tulajnak 7k-ért mert úgy is bitang lassú volt. 13k-nál tartottam ekkor. Mivel az én notim (2530p) billentyűzete jó a 2510p-be is át is raktuk és láss csodát ment is. :)

    Ekkor feltúrtam az ebay-t egy palmrest-ért, találtam is szálíltással 5k,ért plusz odd caddy-t 2k-ért. Ekkor ismét 20k-nál tartottam. Vettem bele még aprón 2500ért használt német billentyűt, 1500-ért érintőpanelsort és 6000-ért 160-as sata vinyót a caddybe.

    A gépet fullra szétszedtem, kipucoltam és újrapasztáztam. Az alaplapon semmi nyom nem látszott szerencsére, minden funkció működött 30k-ért. A gépet 1,5 hete eladtuk 40-ért, de nincs bűntudatom mivel nem gányolva lett megjavítva, évekig jó lesz még neki.

    Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Új hozzászólás Aktív témák