Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Huma #11 üzenetére

    A jelenlegi irányvonal támogatottságának megmaradt nagysága (ünnepi felvonuláskor pl. ahova nyilván nem a volvo tulajok járnak ki) miatt gondolom azt hogy elégedettek, de tényleg rosszul fogalmaztam. Nem a helyzetükkel, hanem a mostani folyamatokkal, abban hisznek hogy ez a jó irány és ez vezet majd eredményre. Nagy a különbség, bocs. Persze nagyon sokan elfordultak meg a sokan nem is erre az irányra(esetleg egyre sem) adták le a voksukat, de ha szimplán a többséget nézzük és az időközi választások eredményeit, véleménynyilvánításait akkor én erre jutottam, függetlenül hogy én erről mit gondolok. Esetleg nem jót. :)

    A minimálbért sry értettem csak túlzásnak találtam hogy a jó élet a 300 nettó itthon, mert szerintem alatta is lehet jó életet élni. Lehetőségünk sem lett volna ekkora minimálbérre a történelemben, most egy minimálisan kevesebb mint az angliai minimálbérről beszélünk. Hiba azt gondolni hogy egy ilyen kis ország ebben a térségben arra hivatott mint egy nagy múltú szigetország. Helyén kell kezelni a dolgokat és a minimálbér nem a jó gondtalan életet jelenti általában, de tény hogy a mostani (igazi)minimálosoknak nagyon nehéz.

Új hozzászólás Aktív témák