Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shtml

    őstag

    válasz bambano #21 üzenetére

    Ebben az esetben a törvény minőségét van jogalapunk kritizálni.

    Meg azon elmélkedni, vajon mennyire etikus kihasználni egy törvény hézagait, már ha azok a hézagok nem eleve szándékosan kerültek bele. Ezt persze már nem csak erre az esetre írom, és természetesen azt is tudom, mennyire értelmetlen az etikát számonkérni, legyen az üzleti vagy politikai etika.

    A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

  • edipqe

    senior tag

    válasz bambano #21 üzenetére

    ha kiirok kbeszerzést arra h ki megy le nekem éves szinten tejért a boltba, és ha én leszerződom veled, hogy helyettem menjél le egész évben a boltba tejért x HUF értékben az nem jelenti azt h ha te a tendert megnyerted akkor automatikusan hozhatod a kenyeret is!
    bocs a puritán példárt de igy kozértheto voltam, remélem.

    Csak azért mert rá lehet huzni h há mé? az is a bltban van, nem?

    ITT igenis novi kiírást kellett volna kiírni!

    akkor jelen helyzetben ha jól értem:
    1, többe került sokkal mint lehetett volna
    2, xarul is csinálták meg, minőségre és bugokra gondolok
    3, De még csak nem is volt kbeszerzés kiirva rá?

    ezt a sort ki lehet nyugodtan moderálni, de én egy jól mukodo országban az ilyenért minimum 10 évet adnék seggbematyóhímzéses rácsok mögött! Természetesen azoknak akik ezt elintézték, aláírták, DE azoknak is akik ebbol profitáltak, az adott cégeknél...neveket lásd a cikben

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

Új hozzászólás Aktív témák