Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seniman

    addikt

    válasz Ed3r_X_ #7440 üzenetére

    Van egy kis szutyok notim,benne egy TL56-os Turion procival.Gondoltam egy merészet,upgradelek TL-68-ra az a legnagyobb.Józan paraszti ésszel,ez egy ezer éves platform,a kutyának sem kell belőle semmi,erre jöttek olyan ajánlatok,hogy első gen. i3-ból is kettőt adnak érte. :W Azért a legjobbakat felsorolom.

    -első ajánlattevő:

    Szokásos kapzsi kérdés:mennyit szánsz rá?Hát basszus vevő lennék nem eladó,ha én árazok akkor abból sírás-rívás,meg anyázás lesz.Mert neki van egy vadi új 68-asa,amiről egy heti üzenetváltás során sem derült ki,mennyit is szeretne érte,de van egy sejtésem,azt hitte,hogy én most minden pénzt megadnék egy ilyenért.Hát nem.aztán egy szép "elég lesz neked a 64-es is" végszóval elváltunk.

    -második ajánlattevő

    Neki van egy Turionja egy ezresért.Nézem a fotót,ezeréves egymagos MK36-os :W Még ha szóba is állna vele a gép,cirka harmada a teljesítménye,mint a mostaninak.Köszönőviszonyban sem volt azokkal,amiket én kerestem.......

    -harmadik ajánlattevő

    TL-66-os nyolcezerért :O Már megint i3/i5 szinten vagyunk b@ssz@meg :W De csak árban,ez a legnagyobb probléma.Azt mondta a kolléga,ha nekem nem kell,meghirdeti,biztos elviszik,ez csúcsmodell :DDD Az volt.2009-ben.

    A privát üzenetekre egy hét alatt válaszolni képtelen,rég eladott terméket hirdető emberkéket meg már meg sem említem :DD

    PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Új hozzászólás Aktív témák