Új hozzászólás Aktív témák

  • Bird

    addikt

    A napokban jelentettem egy hirdetést, valaki számla nélkül árult win7 operációs rendszert 5k környékén. Jelentettem a hirdetést arra való utalással, hogy számla nélkül árulja a gyanúsnak tűnő portékát. A jószándék vezérelt.... 5 percen belül jött a moderátori válasz, hogy adásvételivel legális.... Természetesen az adásvételi szerződés sem szerepelt a hirdetésben. Ugyanez a moderátor hónapokkal ezelőtt keresztes hadjáratot indított a nem legális, retail, OEM stb. legálisnak tűnő feltűnően olcsó operációs rendszerek ellen, még egy hirdetésnek álcázott figyelem felhívás is megjelent a témában a hardveraprón, amellyel maximálisan egyetértettem. Szerintem nem voltam ezzel egyedül...

    Úgy gondolom néha kettős mércével, egyedileg történik az esetek elbírálása, az épp aktuális trend/ elvárás szerint. Persze megértem, hogy hálátlan szerep a házigazdai és sok álmatlan éjszakát is okoz a nem normális userek fenyegetései, zaklatásai.... Ebben a topikban is végre megtisztelt jelenlétével egy hadverapród és úgy tűnt számomra kezdenek komolyan odafigyelni az itt történtekre. Ezt sikerült tegnap egy tollvonással áthúzni... Határozott ideám, hogy azért tudott ebben a topikban moderátori szemmel elharapózni a történet, mert többé nem publikus a miért moderáltuk topik. A közösség megpróbálta a maga módján felhívni a figyelmet, az esetleges ügyeskedőkre, csalókra. Ezt sikerült tegnap eltemetni.... :U

    [ Szerkesztve ]

    .:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Új hozzászólás Aktív témák