Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz D1Rect #173 üzenetére

    Ennyi, pl GTA-ban hány történet van elrejtve néhány easter eggen kívül? GTA-ban hányféle build létezik? Hány választásod van küldetések során? GTA-ban hol van crafting? Fejlődési rendszer? Választható dialógusok? Harcok elkerülésével küldetések megoldása? Nyehh, rakás szar... Vagy nem?

    Mondom ezt úgy hogy szeretem a GTA-t is meg a CP-t is, csak mindkettőt a megfelelő helyen kell kezelni.

    Azt aláírom hogy CP ígéretekhez képest azért van még pótolnivaló, de ez manapság sajnos sok játéknál van így. Lásd pl no man's sky, de akár az új AC-ban is nagyba be volt harangozva hogy húúúú settlement rendszer és építsd a saját városkádat, gyakorlatba csak egy adag resource gyűjtögetés néhány plusz küldiért, de ha megnézed az "alapjáték" ami kijön általában csak egy csontváz, majd DLC-kkel szépen kiadják a kész játékot és addigra befutnak a bugfixek is. Az hogy ez jó vagy nem más kérdés, de ez van. A játékfejlesztés költsége és komplexitása nő, csodák nincsenek.

    A hőbörgők adjanak neki egy kis plusz időt amíg befejezik és kész, aztán egy akcióban féláron megveszik a GOTY-t, addig meg akinek jelenleg is tetszik a játék nem lebeszélni róla hogy DEHÁTEZSZAR, FOGJADMÁRFEL HOGY SZAR, NEMÉRTED? De ő jól értesült, olvasta a neten hogy szar és kész, én meg közbe a 60. órámat pakolom bele amiről az elmúlt pár évben kijött kevés játékról mondható el hogy ennyit beleöltem volna szívesen. DE AKKOR SINCS IGAZAM, ÉRTSEM MÁR MEG. Oké.

Új hozzászólás Aktív témák