Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FatalEror

    addikt

    válasz zolee5016 #10 üzenetére

    Nincsen azzal semmi gond!Vannak jó számaik nem is egy,és ma már nem is látom pedig nem rossz! ?N (szerintem)
    Te legalább szegecsekkel kivert bakancsba lépsz mai fiatalok szájába,hogy tudják meg mi a zene,mert ezek mai akármik nem azok. :N

    westcoastog
    Én vlc-t,kevés helyet foglal egyszerű és sok mindent elvisz egyetlen amiről tudnék,hogy kifog rajta az MKV,de arra meg ott a The KM player.

    [ Szerkesztve ]

    HardCore is my LifeStyle

  • Thome

    addikt

    válasz zolee5016 #82 üzenetére

    Mivel kérdeztek, ezért felelek, nem rugózok én ezen. Mint ahogy most te is okot adsz rá hogy válaszoljak, ennyire tök egyszerű.

    Azon generáció ami ezt hallgatja az a 40-45, de inkább 50+ jó nagy általánosságban (ami való igaz mondjuk 10%, de mégis ezen réteg sipákol a legjobban a mai zenéért) , + az a kicsiny fiatal réteg ami meg legyen 1-2 %-nál, mert nem valószínű hogy több, és eltelik 30 év. Kihal az idős a korosztály. Na akkor mi lesz? Magyarok max 5%-a fog ilyet hallgatni.

    Szerinted akkoriban fog bármit is a latba nyomni? Most is van (lásd: ezen topik) és 20-30 év múlva is lesz majd az hogy: "Bezzeg a mi időnkben".
    + Jelenkorban nem kellene ennyire begyöpösödöttnek lenni, aztán mindenki jól járna. Főképp nem azzal a hozzáállással, hogy: "Ez nem Eddát hallgat, hanem valami zenének zajt, jól arcon kéne taposni acélbetétessel, mer' a rokk az igazi zene nem ez, hülye fiatal."

    De bizony ez az időszak is elfog múlni, ja persze akkor majd megint jön egy új generáció új zenei stílusokkal, s ami ma a zene (de szerintetek nem) eltelve 20-30 évvel (a mai fiatalokból idősek lesznek), múlva lesz majd az "ez volt az igazi zene, nem pedig az amit a mai fiatalok hallgatnak, jól arcon kellene rugdalni ezeket a mai fiatalokat".

    De szerintem még mindig nem tudod/nem akarod megérteni, hogy amit írok azt amiért írok.

    Utolsó megjegyzésként: Ha téged ez amit írok ennyire nem érdekel, hogy még mindig "ezen rugózok", akkor ne szólj hozzá, és nem lesz mire válaszoljak. Főleg ne add alám a lovat ilyen flamer beböfögésekkel, mint amilyet most is megtettél, s akkor nem válaszolok. Bezony, ez így van.

    [ Szerkesztve ]

  • Thome

    addikt

    válasz zolee5016 #85 üzenetére

    Amit írok annak az egyik része tény (itt a topikban is van rá példa), a másik része pedig a mai világból kiindulva nagy valószínűséggel bekövetkező tények.

    Amit te írsz, az meg 2 soros trollkodás. :)

Új hozzászólás Aktív témák